כולם מסתדרים ומוצאים – אז למה אתם עדיין לבד?

בימינו אינסוף דרכים למצוא זוגיות - אפליקציות להיכרויות, קבוצות וצ'אטים ברשתות חברתיות, ישיבה מודעת במקומות בילוי וכמובן היכרות בעבודה… ובכל זאת, זה לפעמים נראה כאילו 'כל האחרים יודעים מה לעשות ורק אני לא'. אם כבר התחיל משהו הוא נגמר מהר מאד בגלל... לא ברור בגלל מה. אבל ברור שמשהו לא עובד. אז מה לא עובד בדיוק?

זוגיות

מציאת זוגיות הינה דחף עמוק שלנו.
אנו זקוקים לחיבור אינטימי בשביל לחוש בטוחים, ובשביל לחזק ולהבטיח את מקומנו בעולם, לייצר המשכיות ולחוש אהובים ורצויים.
פעם הבחירה הזוגית היתה נוקשה יותר ומוגבלת, מוסד השידוכים היה דומיננטי יותר, זוגות נקבעו מראש לפי אינטרסים כלכליים, מעמדיים ומשפחתיים.
היום כבר לגיטימי שנבחר זוגיות בעצמנו, וכאשר אנו מוצאים זוגיות מאושרת זה שווה הכל.

אך באופן מפתיע הזכות החדשה הזו לא הובילה אותנו למציאות בה אנו מאושרים יותר. החיפוש אחר זוגיות לעיתים קרובות הינו מתיש ומייגע, עולם האפליקציות מהיר, שטחי ומלחיץ ורבים כבר מתייאשים מלמצוא את 'האחד' או 'האחת' שלהם ומתפשרים, או סובלים מבדידות...

פעמים רבות המרדף הזה מעצים דפוסים רגשיים קשים,  שגורמים לאנשים לצאת לעשרות דייטים המביאים לאכזבות ולתסכול שוב ושוב ושוב… או שמי שיצאנו איתו נתפס אצלנו כ'פחות שווה' מאיתנו, או שהצד השני חושב כך עלינו…
ברקע חברים ובני משפחה מודאגים אומרים ש'הסטנדרטים שלך גבוהים מדי' שצריך לתת צ'אנס או מלחיצים לגבי רווקות בגיל מבוגר, דבר שגורם לניסיונות התפשרות ולהרבה תחושות של עצב ותסכול.
אבל הסיבה האמיתית נמצאת בכלל במקום אחר.

דפוסים אוטומטיים

במוחנו צרובות התניות אוטומטיות לגבי רוב רובן של התגובות שלנו. ההתניות הללו קובעות במידה רבה את רגשותינו ומייצרות את רוב הבחירות וההחלטות בחיינו, במיוחד לגבי מערכות יחסים.

ההתנהלות והתגובות שלנו במערכות יחסים קרובות נקבעות מהרגע בו אנו מתחילים לתקשר עם הורינו, בצאתנו לעולם, ואולי עוד לפני כן.
החוויה הראשונית שלנו ביצירת מערכת יחסים קרובה היא הקובעת את התנהלות כל מערכות היחסים העתידיות שלנו, ואת כל הבחירות החברתיות והזוגיות שלנו שנים הלאה.

ההיקשרות הראשונית שלנו – כל מה שחווינו וראינו לגבי הזוגיות של הורינו, והדרך בה תיקשרו איתנו – עד כמה לימדו אותנו כי אנו ראויים לאהבה, כמה כעס, כמה דחיה או תלות או הכלה חווינו במערכת היחסים איתם וראינו אותם מיישמים ביניהם – ישפיעו על הגישה שלנו למערכות יחסים ולזוגיות בכל מהלך חיינו.

האוטומטים הללו שנחרתו בנו, ימשיכו לייצר עבורנו תוצאות 'more of the same', כלומר שחזורים של מהלך ההיקשרות הראשונית הזו, בלי קשר לכמה שווה באמת לשחזר אותם. הדפוסים האוטומטיים יגרמו לנו לייצר כאב, סבל ורגשות קשים בכל מערכות היחסים שלנו, אם זה מה שהפנמנו בתחילת חיינו.

את האוטומטים הללו יש לנו סיכוי לשנות אך ורק באמצעות שבירת הדפוסים וההתניות הראשוניות הללו, ויצירת 'תיקונים' שלהן, שיובילו לדפוסים אוטומטיים חדשים והולמים יותר, כך שהבחירות הזוגיות שלנו יגיעו ממקום חדש, ויתנהלו בדרך חדשה שטובה לנו הרבה יותר, ונוכל להפיק מהן הרבה יותר שמחה וכמובן הרבה יותר אהבה.

שיטת ה-NLP

היא שיטה המיועדת לתת גישה אל האוטומטים שלנו. באופן רגיל אין לנו גישה לתיכנות העמוק של התגובות שלנו, מכיון שעליהן להגיע מהר ולקרות מעצמן, ללא מחשבה. מהירות תגובה היא חיונית להישרדותנו, אך במקרים רבים היא בעוכרינו מכיון שהכל קורה כל כך מהר וקשה לעקוב ולשנות בעצמנו דברים שאינם מתנהלים לרוחנו או אינם נותנים תוצאות רצויות.

שיטת ה-NLP מאפשרת גישה אל התיכנות הקדום ביותר ויצירת שינויים המאפשרים לתגובות החדשות להגיע באותה מהירות כמו קודם, אך ליצור עבורנו תוצאות שונות לחלוטין. שיטת ה-NLP חוללה ומחוללת מהפכה אמיתי בעולם הטיפול מכיון שהיא שיטה קצרת מועד המאפשרת שינוי בקלות ובמהירות.

ללמוד NLP במרכז NLP-PLUS:

רבים כיום לומדים שיטה זו על מנת לסייע לעצמם לייצר שיפור בחייהם ולקדם עצמם בכל תחומי החיים מכיון שזו שיטה קלה להבנה ופשוטה ליישום עצמי.
לכן חשוב מאד ללמוד את השיטה במקום בעל ניסיון מוכח, בעל תוכנית לימודים מובנית ומרצים ברורים וכריזמטיים שיודעים את הדרך הטובה ביותר לתת כלים חשובים אלה במלואם.

מרכז NLPPLUS  קיים מאז שנת 2005 והוביל את שוק ה-NLP כולו מאז ועד היום לסטנדרטים הגבוהים ביותר של למידה מהירה ועמוקה, בתנאים הנוחים והחדישים ביותר בשוק.

חלק גדול מהמטפלים ומהמאמנים כיום כבר מבינים כי השימוש בכלי השיטה מביא לתוצאות מהירות יותר, וכך ללקוחות מרוצים אשר ממליצים ומייצרים שיווק 'מפה לאוזן' שהוא השיווק הטוב והאמין ביותר בתחום הטיפול והאימון.

בדיוק מהשיווק הזה נהנים מטפלי ה-NLP שלמדו במרכז NLPPLUS וייצרו עבור עצמם קליניקות משגשגות ופרנסה ממקצוע מרתק ומספק.

ליאת חביב הגיעה לקורס הבסיס במרכז NLP-PLUS לאחר שהתגרשה והיא מתארת:
"התגרשתי מבן זוג מתעלל ובמשך 4 שנים לא הצלחתי למצוא קשר זוגי שאין בו אלמנטים של התעללות.
היה לי קשה לבד, רציתי מאד למצוא אהבה והלכתי במשך שנה וחצי לטיפול פסיכולוגי שרק הגביר את התסכול שלי.
מהרגע בו התחלתי ללמוד במרכז NLPPLUS הרגשתי שמשהו משתנה אצלי במקום הרבה יותר עמוק, והרבה יותר מהר.
התחלתי להבין את עצמי, הבנתי איך זה בנוי אצלי, איך חוויות הדחיה והאלימות שעברתי בילדותי משחזרות את עצמן שוב ושוב בחיי ובאמצעות הטכניקות הפשוטות והמופלאות של השיטה, שיניתי ושיחררתי דפוסי תקשורת קשים של שנים והרבה תפיסה עצמית מעוותת לגבי עצמי והערך שלי מול בני זוג.
אני היום בקשר זוגי אחר לחלוטין מכל אלה שהייתי בהם בעבר וסוף סוף נותנת אמון באנשים, מה ששינה לי הרבה דברים בעוד הרבה תחומים בחיים".

מרכז NLPPLUS פועל כבר מעל ל-17 שנה ועזר לעשרות אלפי אנשים בארץ ובעולם להגשים את חלומם ולחיות חיים מלאים, בזוגיות מאושרת וללא הדפוסים האוטומטיים ששלטו בהם בעבר.

אז אם חשוב לך למצוא זוגיות שנכונה לך ומרגישה הכי טוב שיש,

אם חשוב לך להכיר ולאהוב את עצמך,

אם חשוב לך להשיג שליטה על החיים שלך

לפרוץ את כל המגבלות האישיות שלך

ולחוות את חייך בהנאה, בשמחה ובאהבה

צרו קשר עוד היום!

למידע על קורס NLP Practitioner

השאירו פרטים כאן: