8 הצעדים לזוגיות מושלמת

אין דבר מרגש יותר מלמצוא את החצי השני שלנו! אבל לפעמים הדרך לשם ארוכה ומפותלת... במאמר הבא החלטתי לשתף אתכם ב-8 הצעדים למציאת זוגיות מושלמת!

זוג מאושר

אין דבר מרגש יותר מלמצוא את החצי השני שלנו! אבל לפעמים הדרך לשם ארוכה ומפותלת… אני מכירה גברים ונשים שמגיעים אליי אחרי לא מעט שנים של חיפושים, התנסויות והרבה אכזבות.

חלק מהתפקיד שלי הוא לעזור לאותם אנשים להיות מוכנים ובשלים להכיר את החצי השני, ולהיות פתוח לקבל את הזוגיות ולבנות אותה ביחד.

מתוך הניסיון שצברתי קבלו את 8 הצעדים להכנה למציאת זוגיות מתאימה.
פרוט הצעדים מלווה בדוגמא המשולה מתהליך של הקמת גינה:

1. זיהוי הדברים שמונעים ממך לבנות זוגיות – לדוגמה אם ברצוננו להקים גינה בחצר יש לבחון את פני הקרקע ולבדוק מהם האבנים והסלעים שמפריעים לשתול את הפרחים והירקות. ובהקשר לזוגיות: האם זה הזוגיות הקודמת שעדיין יושבת בלב? האם זה הכאב מהנטישה שהייתה?….

2. טיפול ניקוי ושחרור החסמים – ממש כמו בגינה יש לזרוק ולנקות את האבנים והסלעים. מטפלים ומנקים את העבר, את הדפוסים והאמונות המעכבות. 

3. הגדרת הזוגיות ובן הזוג האידאלי והתאמת החלום למציאות – כעת עלינו לבחור עבור הגינה את הצמחים והעצים אותם אנו רוצים לגדל ולבחון את התאמתם לסוג האדמה, לכמות השמש או הצל באזור. כמובן שנבחר רק את אלה שמתאימים.

4. הכנת האישיות שהתרגלה לחיות לבד לחיי זוגיות ושותפות – בגינה נעדור ונכין ערוגה ומערכת השקיה.

5. בשלב זה נכין תכנית פעולה מתאימה לך לאיתור בן הזוג – כאן נקבע היכן נשתול כל עץ וכל שתיל בגינה כדי שלא יהיה קרובים מדי או רחוקים מדי. 

6. כאן תצאי החוצה לפגישות ראשונות ונבחן ביחד מה עובד ומה לא ונשפר בהתאם. בגינה נשתול בפועל את הצמחים והעצים ונחכה להצלחת הקליטה שלהם ולצמיחתם. 

7. בדרך כלל מתוך הפגישות נוצר קשר זוגי, במקרה זה אלווה אותך עד אשר הזוגיות תהפוך ליציבה ובריאה ומתמשכת או באותם מקרים שבהם חלילה הקשר יסתיים אסייע לך להתאושש מהר . ממש כמו בגינה יש צמחים שנקלטים ויש שלא ובמקומם יש לשתול מידית צמחים חדשים

8. סגירת מעגל סיכומים וזה הזמן להרים כוסית לחיים…. ובגינה ליהנות מהפרחים הפירות והירקות שגידלנו. 

ועכשיו, מה עם הגינה שלך? 

 ד"ר אתי בנבינסטי 

ד"ר אתי בנבניסטי – פסיכולוגית המתמחה בזוגיות

אם אהבת את הגישה ואת הרעיון אשמח לשוחח איתך טלפונית ולבחון האם אני יכולה לסייע גם לך כפי שסייעתי לאחרים.

השאירי פרטים ואחזור אליך בהקדם.