החל מ – $60K: השקעת נדל"ן איכותית באחת הערים הלוהטות בפלורידה

חברת BNC יזמות משיקה את פרויקט SUNRISE TOWNHOUSES באחת הערים המבוקשות בפלורידה, ומציעה למשקיעים ישראלים השקעה איכותית, קצרת טווח, עם תשואות גבוהות ובטחונות חזקים. באזור לוהט בו מחירי הנדל"ן עלו ב -12.8% רק בשנה האחרונה. כל הפרטים בשורות הבאות…

משקיעים מחפשים תשואה. ובגלל שאי אפשר למצוא אותה היום בישראל הם פונים לאפשרויות הנמצאות  מעבר לים. בשנים האחרונות, יותר ויותר ישראלים בוחרים להשקיע בארה"ב המציעה תשואות גבוהות, מחירים אטרקטיבים, מיסוי נוח, שקיפות, וטכנולוגיה מתקדמת המספקת את כל המידע והנתונים שמשקיע מחפש. 

הבעיה היא, שהרבה מאוד משקיעים לא רוצים או לא פנוים להתעסק בהשקעות בעצמם. אין להם זמן פנוי, מספיק ידע, נסיון או את הרצון לחפש דירות, לשפץ, למצוא שוכרים, ולחפש קונה כדי לעשות את האקזיט. ואת כל זה לנהל בשלט רחוק או על הקו. זה מצריך התעסקות רבה ומדובר במשרה מלאה לכל דבר. לא משהו שאפשר לעשות בשעתיים עבודה ביום דרך המחשב.

אבל זה לא אומר שצריך לוותר על האופציה להשקיע בנדל"ן בארה"ב. החדשות הטובות הן שיש פתרון. משקיעים ישראלים אשר מחפשים השקעה פסיבית ואיכותית יכולים לחבור ליזמים מנוסים במודל שותפות וחלוקת רווחים. בצורה הזו, אתם יכולים להצטרף לעסקאות נדל"ן גדולות ואיכותיות, עם תנאי מימון עדיפים, תשואות גבוהות, בטחונות חזקים ופיזור סיכונים רחב. הכוח של הקבוצה מאפשר לקחת חלק בעסקאות ברמת האיכות הגבוהה ביותר שניתן למצוא בארה"ב.

חברת BNC יזמות הוקמה על ידי טל בוימן ואליאור כרמלי שהחלו את פעילותם בשנת 2011. טל ואליאור פיתחו מודל השקעה ייחודי המאפשר ליזמים ולמשקיעים להתאחד כשותפים. המשקיעים משתתפים במימון הפרויקט והיזמים אחראים על התפעול והניהול בשטח. המשקיעים נרשמים כבעלים בטאבו ונהנים מקדימות בחלוקת הרווחים על פני היזמים. העובדה שהיזמים מושקעים בכסף בפרויקט והרווח שלהם מותנה בעיקר בהצלחתו מייצרת זהות אינטרסים מלאה. 

בשנים האחרונות חברת BNC השקיעה יחד עם 430 משקיעים ביותר מ – 30 פרויקטים ובנייה כוללת של מעל 600 דירות ברחבי החוף המזרחי של ארה"ב. בעיקר בניו ג'רזי ופלורידה. הפרויקטים מתמקדים בשוק המגורים. רוב העסקאות הן מסוג השבחה: רכישת קרקע, בנייה, מכירה וחלוקת רווחים. עסקאות המתאפיינות ברווחיות גבוהה בפרק זמן קצר. 

פרויקט SUNRISE TOWNHOUSES

בימים האחרונים חברת BNC פותחת את גיוס המשקיעים התשיעי שלה בפלורידה, הפעם בפורט לודרדייל, עיר נופש מבוקשת ואטרקטיבית, השוכנת לחופי האוקיינוס האטלנטי במרחק 40 דקות נסיעה ממיאמי. פורט לודרדייל נהנית מ"תור הזהב" של שוק הנדל"ן בפלורידה מאז הקורונה. אוכלוסיית האזור צמחה ב – 20% ב – 5 השנים האחרונות, מחירי הנדל"ן באזור עלו ב – 12.8% וכמות העסקאות עלתה ב – 27% בשנה האחרונה בהתאמה. אחוז האבטלה בעיר (2.3%) בין הנמוכים בכל רחבי בארה"ב.

 

 

התוכנית העסקית:

רכישת קרקע מתחת מחיר השוק ובניית 9 מבנים פרטיים צמודי קרקע עם קיר משותף (קוטג'ים). בארה"ב המבנים האלו נקראים "טאונהאוס". לאחר הבנייה נמכור את המבנים ונחלק רווחים למשקיעים. משך הפרויקט הצפוי הוא 30-36 חודשים בלבד וסכום ההשקעה ההתחלתי הוא $60K.

חשוב מאוד לדעת: 

בנינו תוכנית עסקית מותאמת למצב השוק הנוכחי במטרה למקסם את התשואה. המבנים שאנחנו בונים (מסוג טאונהאוס) נהנים מהביקושים הכי גבוהים באזור. הרבה יותר גבוהים מהביקוש לבתים פרטיים ולדירות. רק בשנה האחרונה, המחירים של בתי טאונהאוס עלו בעיר פורט לודרדייל ב – 41.3%. בזמן שכלל הנכסים בעיר עלו ב – 5.4% בלבד. 

 

בשכונת "ויקטוריה פארק" בה נמצא הפרויקט, כלל הבתים עלו ב – 12.8%, כאשר בתים מסוג טאונהאוס עלו ב – 32.4%. עליית המחירים המטורפת הזו נובעת מביקוש גבוה מאוד הפוגש מחסור גדול בהיצע. ואת צוואר הבקבוק הזה אנחנו מנצלים כדי לספק את המוצר המבוקש ביותר באזור. מה שצפוי לעודד מכירה מהירה של הנכסים במחירים מאוד אטרקטיביים.

 

להורדת המצגת עם התוכנית העסקית המלאה של פרויקט
SUNRISE TOWNHOUSES
מלאו פרטים ותוך 5 שניות זה אצלכם במייל

 

יתרונות העסקה:

העסקה מציעה למשקיעים מספר יתרונות משמעותיים, ביניהם: רכישת הקרקע מתחת מחיר השוק, העובדה כי קיימים אישורי בנייה, הניסיון הרב של היזמים באזור, העובדה כי היזמים משקיעים כסף בפרויקט והמשקיעים נהנים מקדימות בחלוקת הרווחים. כל זה באזור הנמצא בתנופה אדירה בו מחירי בתים דומים עלו ב – 41% בשנה האחרונה.

בטחונות:

המשקיעים נהנים ממספר שכבות הגנה, ביניהן: בעלות בטאבו בנכסים, העובדה כי הנכס כבר נרכש, תוכנית עסקית מאוד שמרנית, מימון של בנק מקומי אשר מאמין בפרויקט, עו"ד נאמן אשר מלווה את הפרויקט ושומר על כספי המשקיעים ומנגנון חלוקת רווחים ייחודי עליו נרחיב בפסקה הבאה.

מנגנון חלוקת רווחים ייחודי לטובת המשקיעים

תוכנית עסקית לא נמדדת לפי התרחיש האופטימי ביותר, אלא דווקא במצבים בהם נתקלים בשינויים לא צפויים. זה המקום בו התוכנית העסקית חייבת להפגין גמישות ועמידות כדי להגן על תשואות המשקיעים. בפרויקט SUNRISE, פתחנו מנגנון חלוקת רווחים ייחודי אשר שומר על תשואת המשקיעים בתרחישים שונים. וזה אומר, שעד שהמשקיעים לא מגיעים לתשואה הצפויה לפי ההסכם המקורי, השותף המקומי לא מקבל רווחים מהפרויקט. רק לאחר שהמשקיעים מקבלים את התשואה שלהם, השותף המקומי מתחיל להרוויח.

כל זה בהשקעה פסיבית

אם אתם מחפשים להשקיע בצורה פסיבית זו בדיוק העסקה בשבילכם. היזמים אחראים לכל העבודה והניהול בשטח ומאחורי הקלעים. אתם המשקיעים נהנים מראש שקט בלי התעסקות. היזמים מפקחים על התקדמות הפרויקט: בנייה, שיווק הבתים, אכלוס ומכירה. היזמים מטפלים עבורכם בהעברות הכספים, בהמרת המטבע משקל לדולר ולהיפך. באישורי עו"ד, רואה חשבון ומיסוי. בתום ההשקעה, אתם לא צריכים לטפל בכלום. אנחנו דואגים להכל ואתם מקבלים את הרווחים שלכם לחשבון הבנק לאחר ניכוי מס.

לסיכום, הנה הנקודות העיקריות:

  • חברת BNC מציעה למשקיעים להצטרף כשותפים בפרויקט SUNRISE TOWNHOUSES בפלורידה (זה הפרויקט ה – 9 של החברה בפלורידה וה – 22 בחוף המזרחי של ארה"ב)
  • ההשקעה היא במודל שותפות וחלוקת רווחים: היזמים גם הם משקיעים כסף בפרויקט. המשקיעים נרשמים כבעלים בטאבו ונהנים מקדימות בחלוקת הרווחים
  • התוכנית העסקית: בניית 9 מבנים צמודי קרקע מסוג טאונהאוס (קוטג'ים), מכירת הבתים וחלוקת רווחים למשקיעים.
  • האזור: שכונת ויקטוריה פארק בעיר פורט לודרדייל 40 דק' ממיאמי. אוכ' האזור צמחה ב – 20% ב – 5 השנים האחרונות. בשנה האחרונה, מחירי הנכסים בשכונה עלו ב – 12.8% וכמות העסקאות עלתה ב – 27%. מחירי בתים מסוג טאונהאוס, אותם אנחנו בונים בפרויקט, עלו ב – 32.4% בשנה האחרונה. אחוזי האבטלה בעיר (2.3%) הם מהנמוכים בארה"ב.
  • המשקיעים נהנים מהשקעה פסיבית כאשר השותפים הפעילים אחראים על פיקוח הפרויקט, המרות מטבע, אישורי עו"ד ורוא"ח וכל נושא המיסוי. המשקיעים מקבלים את הרווחים ישירות לחשבון הבנק לאחר ניכוי מס.

משך ההשקעה – 30-36 חודשים בלבד. השקעה החל מ – $60K

להורדת המצגת עם התוכנית העסקית המלאה של פרויקט
SUNRISE TOWNHOUSES

מלאו פרטים ותוך 5 שניות זה אצלכם במייל