מודל ההשקעה הטוב בעולם או בלוף אחד גדול? האמת מאחורי קרנות ההשקעה בנדל"ן נחשפת לראשונה

הרחקה מכוונת של משקיעים מהארץ על ידי הממשלה בצירוף חוסר אונים של הדור הצעיר, מוציאה המוני ישראלים לחפש הזדמנויות השקעה טובות יותר מעבר לים. אך כמו תמיד, איפה שיש הזדמנויות לכסף גדול, יש גם מלכודות ונוכלים. בשנים האחרונות, מספר נפילות של קרנות השקעה הכתימו תעשיה שלמה וגרמו למשקיעים לחשוב פעמיים. איך אפשר לזהות את הסכנות מראש ולהשקיע מעבר לים בצורה פסיבית ובטוחה? בכתבה הבאה, ננסה לענות.

דירה להשקעה בארצות הברית

זה בא אלינו מכל כיוון. הצעות להשקעות עם תשואות דו ספרתיות במקומות כמו יוון, גאורגיה, ארה"ב או במלדיבים. ואכן, עושה רושם שמבחר גדול יותר ורגלוציה נוחה יותר מייצרים קרקע פוריה להזדמנויות מצוינות עבור המשקיע הישראלי. יותר מזה, מודל קרנות ההשקעה הוריד את חסמי הכניסה, ביטל את המרחק הגיאוגרפי והנגיש את חלום הנדל"ן עבור משקיעים רבים עם הון עצמי נמוך. אך האם המשקיע הישראלי באמת יכול להגדיל את ההון העצמי שלו ב – 15% כל שנה כמו שמספרים? וממה הוא צריך להיזהר בדרך? יצאנו לבדוק…

לקוחות
שוק הנדל"ן בארה"ב נחשב לעסק טוב מאוד המציע רווחים גדולים לאלו שיודעים לבצע בו פעולות יזמיות בצורה נכונה.

 

בשנים האחרונות, יותר ויותר ישראלים בוחרים להשקיע בקרנות השקעה בנדל"ן בארצות הברית, אשר מציעות השקעה פסיבית, תשואה גבוהה וכרטיס כניסה נמוך עם הון עצמי של 100,000 ש"ח בלבד.

ככה זה עובד:

 

השקעה קבוצתית בנדל"ן מורכבת מ – 3 גורמים: היזם המקומי, הקרן המגייסת וקבוצת המשקיעים.

היזם, מביא את הפרויקט ואחראי על ההתקדמות שלו בשטח. המשקיעים, משלימים את ההון העצמי הדרוש לביצוע הפרויקט (מלבד המימון הבנקאי). הקרן המגייסת, מאגדת את המשקיעים ומקשרת אותם ליזם המקומי. בנוסף, היא מתפקדת כגוף פיקוח נוסף שבוחן את התקדמות היזם והפרויקט.

"שוק הנדל"ן בארה"ב נחשב לעסק טוב מאוד המציע רווחים גדולים לאלו שיודעים לבצע בו פעולות יזמיות בצורה נכונה"

הוכחה חותכת לאטרקטיביות מגיעה מהעובדה כי קרנות הפנסיה הגדולות ביותר בעולם, גם בישראל, בוחרות להשקיע את הפנסיות של כולנו בתחום זה, שמציע את האיזון האופטימלי בין תשואה גבוהה, יציבות וביטחון.

מודל השקעה קבוצתית המיושם בצורה נכונה מציע למשקיע הפסיבי את כל מה שהוא מחפש: תשואה גבוהה, יציבות, ביטחון ואופציה למימוש בכל רגע נתון.

 

מודל ההשקעה הקבוצתית מציע למשקיע הפרטי ליהנות מהיתרונות של תחום הנדל"ן בצורה פסיבית ובאופן ישיר. ללא גופים פיננסים החותכים עמלה שמנה בדרך. 

בסופו של דבר, כל הצדדים נהנים משיתוף פעולה פורה, המאפשר להם להגדיל את התשואה על ההון העצמי, לפזר את הסיכון, לבצע מספר השקעות במקביל, ולהוזיל משמעותית את כרטיס הכניסה.

בנקודה זו חשוב לציין: במצב האידיאלי היזם והקרן המגייסת הם שותפים מלאים בפרויקט ומשקיעים בו מכספם האישי. תנאי זה קריטי לקיום זהות אינטרסים אמיתית התורמת משמעותית למקסום ההצלחה והרווחים. מדובר בנתון חשוב מאוד ונתייחס אליו בהרחבה בהמשך.

אולי יעניין אותך גם:

מעוניין לתאם פגישת ייעוץ להשקעות נדל"ן בארה"ב? לחץ כאן <<<

 

האתגר האמיתי של המשקיעים

המצב הוא כזה: כפי שזה נראה, האתגר האמיתי של המשקיעים היום הוא לדעת לבחור את הפרויקט הנכון. המודל מוכיח את עצמו ולראיה ההוכחה כי מיליארדי שקלים במצטבר של משקיעים ישראלים מנוהלים בו כל שנה. 

עושה רושם כי הבעיה מתחילה כאשר גופים שונים מנצלים את החורים במודל, ואת העובדה כי לא מעט משקיעים מסתנוורים מהתשואות הגבוהות ולא טורחים לבצע בדיקות מקיפות לפני. 

כדי לנסות ולקבל הצצה אמיתית מתחת למכסה המנוע של עולם קרנות ההשקעה, יצאנו לפגוש את יזם הנדל"ן, טל בוימן (32), שמלווה משקיעים בשוק הנדל"ן האמריקאי.  

הוא ושותפו אליאור כרמלי, פועלים במודל ההשקעה הקבוצתית (קרנות השקעה). הם מבטיחים להוכיח לנו כי אכן מדובר במודל ההשקעה הטוב ביותר שקיים היום. עם זאת, הם מודים בפה מלא, כי בשנים האחרונות אכן התרחשו מספר מקרים בהם המשקיעים לא הרוויחו את מה שהבטיחו להם במקרה הטוב, והפסידו את ההשקעה שלהם במקרה הרע. 

טל בוימן ואליאור כרמלי: "הקרן המגייסת והיזם המקומי חייבים להשקיע מההון האישי שלהם בכל פרויקט. ככה מתקיימת זהות אינטרסים מלאה."

 

המטרה שלנו ושלהם בראיון הזה, היא לתת למשקיע הישראלי סט כלים פרקטי שיעזור לו לקבל את החלטה נכונה ולבחור את ההשקעה הבטוחה ביותר.

"כשר אבל מסריח"

"בכל מקום שיש בו הרבה כסף אפשר למצוא נוכלים. הפוטנציאל הגדול והנהירה של משקיעים ישראלים רבים לתוך התחום, משכו חקיינים שמנסים להרוויח על חשבון המשקיעים ולא יחד איתם".

אז מה, כולם רמאים?

"ממש לא. אני האחרון שיגיד כזה דבר. בוא לא נשכח שגם אני מגייס משקיעים כבר מספר שנים ולא תמצא אחד שלא קיבל אפילו יותר ממה שהובטח לו. חוץ ממני, אפשר למצוא הרבה מאוד גופים שעושים חיל ומובילים את המשקיעים שלהם לעסקאות נהדרות. מצד שני, אי אפשר להתעלם מהעובדה שלצד ההצלחה הגדולה, קם גל של חובבנים שמנצל תמימות של משקיעים ומסנוור אותם עם הבטחות שווא."

מה בדיוק הם עושים?

"הם לוקחים מודל מדהים ומנצלים את החורים בו כדי להרוויח על חשבון המשקיעים ולא יחד איתם. הם עובדים בכובע של מתווכים בלבד. מפגישים בין היזם המקומי לבין הכסף של המשקיעים. תבין, בסיטואציה כזאת הם אדישים להצלחת הפרויקט. מהסיבה שאת הכסף שלהם הם רואים הרבה לפני. זה אולי כשר… אבל אין ספר שזה מסריח."

"משקיע המסתנוור מתשואה גבוהה מתעלם ממה שחשוב באמת"

איך אפשר להימנע מזה?

"קודם כל, כדי להבטיח מצב של זהות אינטרסים אמיתית, אתה מגדיר לעצמך כללי ברזל שאתה נכנס להשקעה רק במצב שבו:

1.גם הקרן המגייסת וגם היזם המקומי משקיעים כסף בתוך הפרויקט

2.הרווח של כולם נגזר אך ורק מרווחי הפרויקט ובשום פנים ואופן לא לפני

3.אתה (ושאר המשקיעים) נמצאים במקום הראשון בתור לחלוקת הרווחים. היזם המקומי והקרן המגייסת רק אחריך.

ברגע שאתה דואג ש – 3 התנאים האלה מתקיימים? אתה מוודא שלכל הצדדים המעורבים יש אינטרס מובהק בהצלחת הפרויקט. מהסיבה הפשוטה שרק שם הם רואים את הרווח."

ואיך אני יכול לוודא שזה אכן מתקיים?

"הדברים האלו כתובים ומפורטים בחוזה שכל הצדדים חתומים עליו. אתה תמיד תוכל לראות את פירוט החלוקה של ההון העצמי שמגוייס, כמו את צורת חלוקת הרווחים.

תראה, מדובר בתנאים אלמנטריים שחייבים להתקיים. הרי מה בעצם עשית כאן? וידאת שאתה חותם על הסכם תמריצים, שמתגמל את הצד השני עבור הצלחה. ככל שהפרויקט מוצלח יותר, ככה כולם מרוויחים יותר. אם הפרויקט לא מוצלח, אז אף אחד לא מרוויח שקל. 

תחשוב על זה, אם הרווח הצפוי בפרויקט הוא בין 10-15% שנתי כמו שמראים לך במצגות, אז למה שמישהו לא יחתום לך על זה?"

וזה הכל? אם סגרתי את זה אז הרווח מובטח?

"זה החלק הראשון של הבדיקה. החלק שמתייחס לבדיקת השותפים שלך ומוודא שכולם נמצאים באותו סירה.

החלק השני, מתייחס לבחינת איכות הפרויקט עצמו.  

כאן אתה צריך להקפיד ש:

1.הנכס נקנה מתחת למחיר השוק

2.יש פוטנציאל השבחה

3.יש מימון בנקאי"

תסביר

"קודם כל, קנייה מתחת למחיר השוק מבטיחה לך רווח בפרויקט כבר ברגע הקנייה. אם קנית ב 15%-20% מתחת, כל מה שאתה צריך לעשות זה למכור במחיר השוק ולא סנט אחד מעל כדי לראות רווח משמעותי בעסקה. מצד שני, יש לך גם הגנה והבטחה לרווחיות אפילו במצב לא סביר בהם מחירי הנדל"ן יורדים. 

איך אני יכול להיות בטוח שהנכס נקנה מתחת למחיר השוק?

"אתה יכול לבדוק את הנתון הזה ב – 2 קליקים על העכבר דרך אתרי השוואות מחירים של נכסים אמריקאיים. בארה"ב מגיע שמאי מטעם העריה לתת הערכה עדכנית למחיר הנכס פעם בשנה. המידע שקוף לציבור. לכל אזור יש אתר מסודר בו אתה יכול להכנס ולשלוף את הנתונים. לפי הערכת השמאי, אתה יכול לדעת מה השווי האמיתי של הנכס. בחלק מהמקרים תגלה שזה לאו דווקא מה שמראים לך במצגות המכירה." 

איפה בא לידי ביטוי פוטנציאל ההשבחה?

"פוטנציאל השבחה מגיע משיפוץ של נכס מוזנח, העלאת אחוז התפוסה במתחמי דיור משותפים או בנייני מגורים, וכמובן בפרויקטים של בנייה חדשה."

ומה לגבי מימון בנקאי?

"מימון בנקאי מייצר למשקיע את הכוח חשוב בעולם ההשקעות והכסף – מינוף.

הקטע היפה כאן, הוא שהמינוף נרשם בערבות אישית של היזם האמריקאי. זה אומר שאתה בתור משקיע יכול להכנס עם סכום השקעה נמוך ולהיות חלק מכוח קנייה גדול שמקבל 70% מינוף. מה שמאפשר לך להגדיל משמעותית את התשואה על ההון העצמי שלך – וכל זה בלי שאתה חשוף להלוואה באופן אישי.

בנוסף, מימון בנקאי נותן לך אישור וחותמת של בנק אמריקאי על איכות הפרויקט. הרי אם הבנק מוכן לתת מימון, תהיה בטוח שהוא עשה את הבדיקות שלו ומבחינתו הכל תקין. על הבדיקה של הבנק אתה יכול להוסיף בדיקת כדאיות של היזם ושל החברה המגייסת.

אל תשכח, ברגע שוידאת שהם משקיעים כסף בפרויקט, אתה יכול להיות בטוח שהם יעשו את הבדיקות המקיפות ביותר ויוודאו שמדובר בפרויקט מנצח. בצורה הזו, אתה בעצם מקבל בדיקת כדאיות משולשת שנותנת חותמת איכות לפרויקט."

"אפשרויות בלתי נגמרות"

למה בחרתם לפעול דווקא בארה"ב?

"ארה"ב היא מדינה של יזמים ועסקים במהות שלה. התרבות והמנטליות מעודדת ומתגמלת יזמות ביד רחבה. הרווח היזמי הממוצע בעסקה נדל"ן עומד על 30 אחוז. כפול מהרווח בארץ שעומד על 15 אחוז בלבד."

איך אתה מסביר את זה?

"גודל השוק ובירוקרטיה נוחה.

תבין, ארה"ב זה שוק נדל"ן של 130,000,000 בתים. המשמעות היא שיש הזדמנויות בשפע ולא צריך להילחם על כל עסקה כמו בארץ. תוסיף לזה בירוקרטיה נוחה שמאפשרת לך להזיז עניינים מהר. עסקה שבארץ לוקחת 4 שנים לפחות, כאן אפשר לסגור בשנתיים. ככל שאתה זז מהר יותר ככה הרווח השנתי שלך גדול יותר."

ולמה להשקיע בקרן השקעה ולא לעשות את זה לבד?

"אתה צריך להחליט אם אתה יזם או משקיע. 

אם אתה יזם? צא לדרך. תלמד, תטוס, תיסע, תתמודד, תיקח סיכונים, ואת הכל תעשה לבד. 

לחלק מהאנשים זה מתאים. לחלק לא.

רק תיקח בחשבון שאם אתה יזם, יש לך אפס מינוף. אתה לא יכול למנף כסף כי אין לך מימון של בנק אמריקאי. אתה גם לא ממנף זמן, ידע וניסיון של אנשים אחרים. מהסיבה הפשוטה שאת הכל אתה עושה בעצמך.

מצד שני, אם אתה רוצה להיות משקיע פסיבי, שכל העבודה שלך מסכמת בביצוע בדיקות יסודיות וקבלת ההחלטה איפה להשקיע – מודל קרנות ההשקעה הוא הפתרון הכי טוב בשבילך."

ומה עם השוק יפול כמו ב – 2008?

"גם ב – 2008 לא בכל המקומות מחירי הנדל"ן צנחו. הנפילות היו בעיקר במקומות מרוחקים, שביננו? אף אחד לא באמת רצה לגור שם גם לפני. 

אם אתה משקיע בשוק שנהנה מביקוש גבוה ויציב, תעסוקה חזקה ומגוונת והגירה חיובית, אתה מוגן גם בתקופות סוערות.

בכל פרויקט שלנו, התוכנית העסקית נבנית מראש בצורה שהמשקיעים רואים רווח גם בתרחישים קיצוניים של ירידה של 10-15% במחירי הנכסים. זה החשיבות הקריטית של קניית נכסים בפער משמעותי מתחת למחיר השוק.

בנוסף, תמיד יש לנו פלאן – בי. אנחנו עובדים רק באזורים עם ביקושים יציבים וחזקים מאוד. מה שנותן לנו ודאות וביטחון בידיעה שגם בלי למכור את הנכס, המשקיעים עדיין מרוויחים יפה מתשואה שוטפת מהשכרת הנכסים.

מעוניין לתאם פגישת ייעוץ להשקעות נדל"ן בארה"ב? מלא פרטים בטופס ונחזור אליך בהקדם.

 

שאלת מיליון הדולר:
איך לבחור את העסקה הכי מתאימה לך?

הבנתי שיש כמה סוגים שונים של עסקאות.

"נכון. יש 3 סוגים עיקריים של עסקאות בתחום הנדל"ן למגורים. 

רכישת סינגל פמילי, רכישת מולטי פמילי ורכישת מגרש לבנייה חדשה."

אתה יכול לפרט קצת?

"בטח. בשביל זה אני כאן."

בוא נתחיל עם סינגל פמילי.

"סינגל זה בית אמריקאי טיפוסי, בדרך כלל בפרברים, בדיוק כמו אלה שאתה מכיר מהסרטים. עם חצר ירוקה וחנייה כפולה. האסטרטגיה בעסקה כזו תהיה לקנות מתחת למחיר השוק, לשפץ ולמכור ברווח."

לא נשמע לי הגיוני לארגן השקעה קבוצתית בשביל לרכוש סינגל פמילי אחד

"אתה צודק. ברוב המקרים שמתארגנת השקעה קבוצתית לרכישת סינגל פמילי, הקבוצה תרכוש מספר יחידות יחד. זה יכול להיות 20 יחידות, 30 יחידות ו – 50 יחידות. בארה"ב רכישות כאלה מאוד פופולריות והנכסים עומדים לרכישה במכירה פומבית."

מקבצי סינגל פמילי: "האסטרטגיה בעסקה כזו תהיה לקנות מתחת למחיר השוק, לשפץ ולמכור ברווח."

 

"דרך אגב, במכירה פומבית אפשר לקנות את הנכסים בהנחה משמעותית, אבל מותר לתת הצעה רק במזומן. זה נותן יתרון לקבוצת משקיעים שיכולה להתאגד לכוח קנייה גדול, לארגן סכומי מזומן גבוהים ולזכות במכרזים האלה. זה בדיוק מה שקורה במודל קרנות ההשקעה.

היתרון הגדול כאן? 

אחרי שקנית את המקבץ הראשון, שיפצת ומכרת תוך 6 חודשים – הקרן כבר יצרה רווח. אותו מחלקים כתשואה שוטפת למשקיעים. בנוסף, הרווח משמש לרכישת מקבץ נוסף של בתים שמייצר עוד רווח. כל זה בלי גיוס של הון נוסף."  

בוא נדבר קצת על מולטי פמילי.

"מולטי פמילי זה מתחם מגורים משותף. מתחם גדול שיכול להכיל גם 200-300 משפחות. בתוך המתחם לכל משפחה יש דירה משלה ושירותים משותפים כמו חדר כושר ובריכה לרווחת הדיירים. האמריקאיים מאוד אוהבים לגור במתחמים כאלה והביקוש גבוה מאוד ויציב.

האסטרטגיה של הקרן תהיה לקנות מתחם כזה מתחת למחיר השוק, לשפץ, להעלות את אחוז אכלוס הדירות לרמה של 95% לפחות, ולהעלות את שכר הדירה.

מתחם מולטי פמילי: "מציעה למשקיע תשואה שוטפת משכ"ד בנוסף לתשואה שהוא מקבל במכירה עתידית."

בתור משקיע, היתרון הגדול שלך כאן הוא תשואה שוטפת שמגיעה מדמי השכירות. לזה אתה כמובן יכול להוסיף פוטנציאל רווח יזמי גבוה בשלב בו הקרן תרצה לממש ולמכור את המתחם."

אני מבין. מה לגבי בנייה חדשה?

"כאן הקרן קונה מגרש ובונה נכס נדל"ן חדש מהניילונים. גודל המגרש משתנה וסוג הבנייה יכול להשתנות. אפשר להקים מתחם מולטי פמילי, בניין מגורים, מקבצי סינגל ועוד. זה תלוי כמובן בגודל המגרש ובמוצרי הנדל"ן המבוקשים באזור שבו נקנה המגרש.

חשוב לקחת בחשבון: בבנייה חדשה אין תשואה שוטפת אבל הרווח היזמי הוא הגבוה ביותר."

בנייה חדשה: "הרווח היזמי הוא הגבוה ביותר."

 

איך אני בתור משקיע יודע מה מתאים לי?

"תלוי במטרה הראשית שלך מההשקעה ובתוך כמה זמן אתה רוצה לפגוש את הכסף.

אם אתה רוצה אך ורק להגדיל את ההון העצמי, ומוכן לוותר על תשואה שוטפת במהלך הדרך, בנייה חדשה זו העסקה הכי טובה בשבילך.

אם אתה בראש ובראשונה מחפש תשואה שוטפת כדי להגדיל את ההכנסה החודשית, מתחמי מולטי פמילי ומקבצי סינגל פמילי יתאימו לך מאוד."

כמה זמן לוקח פרויקט ממוצע?

"בין שנתיים לחמש שנים."

אם הנכס מניב שכירות יפה – אז למה למכור כל כך מהר?

אנחנו רוצים תמיד לתת למשקיעים שלנו תאריך מדויק למועד קבלת הרווחים. בכל פרויקט שלנו המשקיעים יודעים מתי הוא מתחיל, מתי הוא נגמר ומתי הם מקבלים את הכסף. כל משקיע שרוצה להשאיר את הכסף בנדל"ן, יכול כמובן להמשיך אתנו לפרויקט הבא. כמו עשרות משקיעים שלנו שבדיוק קבלו את הרווחים מפרויקט רוצ'סטר ניו יורק והמשיכו איתנו לפרויקט סיינט פטרסבורג בפלורידה.

מעוניין לתאם פגישת ייעוץ להשקעות נדל"ן בארה"ב? מלא פרטים בטופס ונחזור אליך בהקדם.

 

X פקטור גדול לרווחיות 

אתה חושב שזה זמן טוב להשקיע היום בארה"ב?

קודם כל, חשוב לי לציין הזדמנויות בארה"ב תמיד יהיו. מדובר בשוק ענק. אסור לשכוח שנדל"ן זה ביזנס טוב ורווחי וההיסטוריה מוכיחה את זה בצורה חד משמעית.

עם זאת, חייבים להבין שזמן וכסף הולכים טוב מאוד ביחד. ככל שתקדימו להשקיע ככה הכסף שלכם יתחיל לגדול וליהנות מאפקט הריבית דריבית.

ה X – פקטור הגדול שאפשר לנצל עכשיו מגיע מהריביות האפסיות בבנקים. עלויות המימון נמוכות מאוד ומגדילות משמעותית את הרווחיות בעסקה. 

חוץ מזה, הקורונה הוציאה המון נכסים טובים לשוק במחירי הנחה. קרנות השקעה שמגיעות עם כוח קנייה גדול יכולות לרכוש את אותן נכסים ולתגמל את המשקיעים בתשואה יפה.

מתמטיקה פשוטה לחופש כלכלי

"תראה, סה"כ המתמטיקה מאחורי צמד המילים "חופש כלכלי" היא דיי פשוטה.

ב – 15% תשואה שנתית הכסף מוכפל כל 4.8 שנים. זה אומר שאחרי 9.6 שנים ההון הראשוני שמושקע יהיה גדול פי 4. לכן, מי שיפעל עכשיו, עוד מספר שנים החיים שלו יראו אחרת לחלוטין.האופציות שיהיו פתוחות בפניו יהיו מעבר למה שהיום נראה הגיוני, והעתיד הכלכלי שלו יהיה מובטח."

" ב-15% תשואה שנתית ההון העצמי שלך יוכפל פי 4 בפחות מ – 10 שנים".

 

"אם אתה משקיע צעיר שמתחיל היום עם 100,000-200,000 ש"ח – אתה יכול תוך פחות מעשור, להגדיל את ההון שלך לאזור ה – 400,000-800,000 ש"ח. סכום רציני ומספיק גדול שמאפשר לך לרכוש בית בישראל, בלי להתחייב למשכנתא יקרה ל – 30 שנה.

אם אתה חלק "מדור הביניים" (40-50), אתה יכול לצבור הון גדול והכנסה פסיבית מספיק גבוהה, שתאפשר לך לפרוש מעבודה 15 שנים מוקדם יותר, ולחיות ברמת חיים גבוהה מאוד.

אם אתה "בייבי בומר" לקראת פרישה, סביר להניח שמה שהכי חשוב לך עכשיו זה הגדלת ההכנסה באופן מיידי. במצב כזה, מודל קרנות ההשקעה מאפשר לך להשקיע בנדל"ן מניב מעבר לים, ליהנות מתשואות גבוהות יותר ממה שאפשר למצוא בארץ, ולקבל כרטיס כניסה עם הון התחלתי הרבה יותר נמוך."

איפה מי שמעוניין יכול לקבל יותר פרטים על הפרויקטים שלכם?

"כל מי שמעוניין מוזמן קודם כל להגיע אלינו לפגישה. 

במהלך הפגישה אחד ממנהל ההשקעות שלנו בונה יחד איתך פרופיל משקיע ותוכנית השקעה שמותאמת אליך באופן אישי. 

בשלב הבא, תקבל סקירה מלאה של פרויקטים שהושלמו, פרויקטים בעבודה ופרויקטים עתידיים לקראת גיוס. 

הפגישה לא מחייבת והיא כמובן ללא עלות. כל המטרה היא להכיר אותך ולתת לך כלים וערך שיעזרו לך לקבל את ההחלטות הכי נכונות עבורך."

"פגישה אסטרטגית לבניית תוכנית השקעה מותאמת אישית [ללא עלות]"

הבנתי שאתה נותן בתור בונוס גם צ'קליסט למדד איכות ובטיחות של עסקאות

"נכון. כל הדברים שדיברנו עליהם היום בקצרה, מסודרים בתוך מסמך אחד מרוכז. כל מי שמגיע לפגישה מקבל מסמך מקיף שעוזר להשוות בין הצעות בצורה מהירה, יעילה ופשוטה."

בקשת לציין שמספר הפגישות שאתם יכולים לקיים מוגבל.

"נכון. קודם כל, אנחנו לא מחזיקים אנשי מכירות אלא יועצי השקעות. יש לנו צוות קטן ואיכותי וחשוב לנו לתת יחס אישי לכל משקיע.

דבר שני, לפי החוק לניירות ערך, אנחנו יכולים להציע כל פרויקט ל – 35 משקיעים פוטנציאלים בלבד. בממוצע אנחנו פותחים וסוגרים גיוס כל שבועיים, זה אומר שהמכסה החודשית שלנו היא 70 משקיעים. יותר מזה אנחנו לא יכולים לקבל."

איך אפשר לקבוע פגישה?

 

כל מה שצריך לעשות, זה ללחוץ כאן על הלינק ולעבור לדף הרשמה ולמלא פרטים. זמן קצר לאחר מכן מנהלת המשרד שלנו תחזור לתיאום מועד לפגישה. 

 

לקביעת פגישה לבניית תוכנית השקעה לחץ כאן <<<

 

 

מעוניין לתאם פגישת ייעוץ להשקעות נדל"ן בארה"ב? מלא פרטים בטופס ונחזור אליך בהקדם.