החל מ – 50,000$: השקעת נדל"ן איכותית בשכונה השנייה הכי מבוקשת בברוקלין

מחפשים השקעת נדל"ן איכותית לטווח קצר? חברת BNC יזמות מציעה לכם השקעה בשותפות ישירה בבניית 6 דירות בלב שכונת גרינפוינט הנחשקת. משך הפרויקט כ - 24 חודשים בלבד.

פריים לוקיישן בברוקלין

גרינפוינט התבססה בשנים האחרונות באופן קבוע במקומות 1-3 בדירוג השכונות המבוקשות ביותר בברוקלין. במיוחד בקרב הורים צעירים, אשר מוצאים בה שילוב מושלם בין מוסדות חינוך ברמה הגבוהה ביותר עבור הילדים שלהם, לצד שפע מקורות תעסוקה וקרבה למנהטן (25 דקות נסיעה בלבד). הביקושים הגבוהים תרמו לגידול כמות התושבים באזור ב – 11.4% במהלך העשור האחרון. 

האוכלוסייה בגרינפוינט אמידה ואיכותית עם הכנסה חציונית של 110,386$. סכום הגבוה באופן משמעותי בהשוואה להכנסה החציונית בניו יורק (70,633$) ובארה"ב (69,021$).

השילוב של אוכלוסיה עם כוח קנייה גדול, ביקושים גבוהים לנדל"ן למגורים, והיצע נמוך עד לא קיים של נכסים – יוצרים שוק נדל"ן חם מאוד הנמצא במגמה מובהקת של עלייה מחירים. בשנה האחרונה, מחיר השכירות החציוני עלה ב – 13% ומחיר הנכסים החציוני עלה ב – 22%. נכס אשר מוצע למכירה נחטף לכל היותר בתוך 71 ימים. 

לגרינפוינט אין שטח גיאוגרפי אליו היא יכולה להתרחב. לכן, האפשרות היחידה להגדיל את כמות הנכסים בשכונה היא דרך התחדשות עירונית, ומכאן מגיע הרעיון העומד מאחורי העסקה.

עסקת השבחה יזמית מהירה עם פוטנציאל רווח גבוה

אסטרטגית ההשקעה היא ADD – VALUE, עסקת השבחה יזמית המייצרת פוטנציאל רווח גבוה. התוכנית העסקית היא רכישת שטח ברחוב מנהטן אבניו, גרין פוינט, ברוקלין, הריסת המבנה הקיים, בניית 6 דירות חדשות, במקומו ומכירתן ברווח. משך הפרויקט הצפוי הוא כ – 24 חודשים. 

השקעה בשותפות ישירה עם היזמים

BNC מציעה למשקיעים להצטרף להשקעה במודל שותפות ישירה. המשקיעים נהנים מגישה לעסקת נדל"ן יזמית באזור מבוקש, נרשמים כבעלים ישירים בנכס ונהנים מקדימות בחלוקת הרווחים. היזמים בפרויקט הם הראשונים להשקיע בפרויקט בעצמם (כ – 15% מההון העצמי המגויס) ואת הרווחים מקבלים אחרונים ורק לאחר שהמשקיעים קיבלו את הרווחים שלהם. מרבית המימון לפרויקט מגיע מבנק מקומי אשר בחן את התוכנית העסקית ומאמין בפרויקט. היזמים השלימו בעבר עסקאות דומות באותו אזור בהצלחה מרובה. סכום השקעה התחלתי כ – 50,000$ ומשך הפרויקט הצפוי כ – 24 חודשים בלבד.

על BNC

BNC רוכשת ומפתחת נכסי נדל”ן בארה”ב עם דגש על השבחה מהירה, מכירה ברווח ויצירת תשואה עודפת למשקיעים. מאז החלה את פעילותה בארה"ב ההצטרפו ל- BNC מאות משקיעים לבנייה של מאות דירות ברחבי ארה"ב. סך שווי הנכסים בניהול עומד על מעל ל- 270,000,000 ש"ח. השאיפה של מייסדי החברה, טל בוימן ואליאור כרמלי, היא להעניק למשקיעים פרטיים עם הון עצמי יחסית נמוך, גישה ישירה לעסקאות נדל"ן ברמת האיכות הגבוהה ביותר בשוק הנדל"ן בארה"ב.

מעוניין לקבל פרטים נוספים?

לתיאום פגישה בנושא השקעה בפרויקט מנהטן אבניו, גרינפוינט, מלאו פרטים בטופס כאן למטה