טיפול בתת המודע בשיטת אריאן לב – שחרור וריפוי חסמים מהיסוד

אריאן לב - טיפול בתת מודע

מדוע אנשים רבים חיים בתחושת תסכול מהפער שבין המציאות שהיו רוצים לעצמם לבין המציאות הקיימת?

אנו חיים היום בתקופה של שפע אפשרויות והזדמנויות.
אנחנו דור מפותח מבחינת המודעות העצמית שלנו והחיבור לעצמנו,
יש לנו את היכולת והמשאבים ללמוד, לעבוד ולרכוש מוצרים ושירותים בכל רחבי העולם, ללא מגבלות, והרבה פעמים אפילו מבלי לצאת מהבית.
אם כך…
מדוע בתקופה כזו אנשים רבים כל כך עדיין חווים בדידות ואינם מוצאים זוגיות ואהבה?
מדוע היקף הדיכאון בעולם גדל משנה לשנה?
מדוע אנשים רבים חשים שיש להם הכול אבל אין להם כלום, ושיש משהו שעוצר אותם מלחוות באמת את השמחה, החופש וההגשמה העצמית שלתקופה הזו יש להציע?
ומדוע התקפי חרדה וסטרס הפכו למגיפה של המאה ה-21?

התשובות לכל השאלות האלו היא שהיכולת שלנו ליצור לעצמנו את המציאות שאנו רוצים, נקבעת, כמעט באופן מוחלט, על ידי גורם שאינו נמצא בכלל בשליטתנו.

מחקרים רבים בתחום תת המודע הוכיחו שרק 5% מההחלטות והבחירות שאנו עושים מתקבלות על ידינו באופן מודע ואילו יתר 95% מההחלטות שלנו נקבעות על ידי תת המודע, הנמצא מחוץ לטווח השליטה והשפעה שלנו. המשמעות של דברים אלו היא שכאשר אנו רוצים לעצב את מציאות חיינו או לעשות בה שינויים, לרצון המודע שלנו כמעט ואין יכולת השפעה אמיתית.
מצב זה, גורם לנו לתחושה של תקיעות, תסכול וסבל, ופעמים רבות אנו מרגישים חסומים מבפנים, למרות שיש מסביבנו שפע של אפשרויות והזדמנויות. 

לאחר מחקרים רבים, גילתה אריאן לב 29 קודים חוסמים שנצרבו במעמקי תת המודע שלנו, בשנות חיינו הראשונות, והם נותנים למוח שלנו פקודות המגבילות אותו שוב ושוב, לדפוסי פעולה קבועים, אשר לרוב נוגדים את רצוננו המודע, ובולמים אותנו מלהתקדם ולממש אותו. 

שיטת אריאן לב לתכנות תת המודע היא השיטה היחידה בעולם הנותנת פתרון לפער זה באמצעות תכנות מחדש של אותם הקודים מקודים חוסמים לקודים חדשים ומקדמים. קידוד מחדש של הקודים החוסמים שבתת המודע מאפשר לנו להשתחרר מהם באופן מלא ולצמיתות, ולעבור להתנהלות מתוך קודים מקדמים אשר תומכים בעשיה שלנו למימוש של רצונותינו ומטרותינו. 

 

הטיפול בשיטת אריאן לב לתת המודע מחולק לארבעה שלבים, ולכל שלב ושלב יש תכלית אחרת אשר נועדה לבנות ולהעמיק ממד אחר של התפתחות ועשייה.

שלב החיבור 

שלב זה מלמד אותך להכיר את עצמך מבפנים: את הרגשות שלך, את הדרך שלך וההבחנה בין מה שנכון עבורך ומה לא. קשר חדש מתחיל להירקם בינך לבין עצמך, קשר של חיבור שמגיע מבפנים. שהופך אותך להיות החבר הכי טוב והמשענת האמיתית של עצמך. אם ישנם פחדים, חוסר ביטחון, או תחושת אשמה וספקות, בשלב זה הם מתפוגגים ונעלמים, ובמקומם מגיעות תחושות של ביטחון וערך עצמי.

שלב השחרור

בשלב זה אנו יורדים אל רבדים עמוקים בתת המודע ומשחררים את הקודים החוסמים.
שלב זה כולל שחרור מעמיק מכל הכבלים המכבידים, כדי לאפשר לעצמך לעשות שינוי ולחיות את החיים שתמיד רצית מתוך מקום אמיתי, מאמין, וסובלני יותר לעצמך ולאחרים. שלב זה משאיר את העבר בעבר ומאפשר לך לצעוד אל עבר העתיד וההווה שתמיד רצית וייחלת לעצמך.

 שלב הגילוי

שלב זה מאפשר לך לגלות את האני החדש האמיתי שלך, אחרי ששוחררת מהקודים החוסמים. בשלב זה מצפה לך חווית גילוי חדש ומופלא של האני שלך ושל ויכולות שמעולם לא האמנת שקיימות בך. שלב הגילוי נותן לך אפשרות לכתוב מחדש את סיפור חייך, ולחיות לפיו בהתאם לאני מאמין שלך ולאמת הפנימית שלך. 

 שלב היישום

השלב האחרון של הטיפול מתמקד בהצבת חזון חדש לחיים שלך וקביעה של יעדים מדידים וספציפיים להשגתו. בשלב זה מיישמים הלכה למעשה את השינוי בכל תחומי החיים: בגוף, בקריירה, בזוגיות ועוד ולומדים לסגל הרגלים חדשים תוך כדי ליווי מלא וצמוד עד להצלחה.

 

הטיפול המדויק בתת המודע, ברובד המנטאלי וברובד הפיזי והאנרגטי, מאפשר ריפוי מהיר חזק ומדויק להפליא.

אז אם חשוב לך לחיות בתחושה של ביטחון עצמי, חופש פנימי וביטוי עצמי מלא,

להרגיש טוב עם הגוף שלך, המשקל שלך והבריאות שלך,

להגשים את עצמך ברמה האישית, המקצועית והכלכלית,

ליהנות מזוגיות מכילה ואוהבת,

להיות ההורה שחלמת להיות לילדיך,

לפרוץ את כל השיאים האישיים שלך

ולחוות את החיים שלך בהתלהבות, בהנאה ובשמחה

צרו קשר עוד היום!

לשיחת ייעוץ ללא עלות השאירו פרטים: