כל כך הרבה דגים בים – אז מדוע אתם עדיין לא מצליחים למצוא זוגיות?

כל כך הרבה דרכים למצוא זוגיות- אפליקציות היכרויות, רשתות חברתיות, מקומות בילוי ועבודה… ובכל זאת, כל כך הרבה אנשים מוצאים את עצמם בודדים ומיואשים. ואם כבר מצאו בן/בת זוג משהו בזוגיות לא עובד, הופך להיות הרסני והזוגיות נגמרת מהר מאוד. למה זה קורה?

מדוע אתם עדיין לא מצליחים למצוא זוגיות?

הצורך בזוגיות הוא צורך בסיסי, עמוק ושורשי שלנו.
טבעי שנרצה להרגיש אהובים ואוהבים, החיבור המיוחד והאינטימי עם אדם נוסף מאפשר לנו להרגיש ביטחון ורוגע.
החיפוש אחר בן/בת זוג יכול להיות קשה ומתיש, עולם הדייטינג מלחיץ, המרדף אחר הביטחון הזוגי שוחק אבל כשמוצאים אותו, זה שווה את הכל.

אנשים רבים מוצאים את עצמם בודדים בתוך המרדף הזה. יוצאים לעשרות דייטים שלא יוצא מהם כלום, מרגישים שמי שעומד מולם לא שווה מספיק, או שהם עצמם לא ראויים לאהבה.
דבר שגורם לתחושת תסכול ועצבות גדולה.
הרבה פעמים יגידו להם שהסטנדרטים שלהם גבוהים מידי, או שהם לא מספיק "זוגיים", אבל הסיבה האמיתית נמצאת במקום אחר.

תת המודע

תת המודע שולט ב-95% מההחלטות והמעשים שאנחנו עושים. הוא שולח למוח פקודות בעקבות התניות שצרובות בתוכו וקובע איך נפעל ומה נרגיש.

למעשה, תת המודע שלנו מתחיל להתפתח כבר ברחם אימנו. התחושות, המחשבות, החוויות, והמילים שנשמע כעוברים ועד גיל 10 יצרבו בתוכנו ויקבעו איך החיים שלנו יראו שנים הלאה.

כלומר, הדרך בה הרגישו הורינו בתוך הזוגיות של עצמם, המידה בה לימדו אותנו שאנו ראויים לאהבה, הביטחון שחשנו באהבה שקיבלנו מהם ומדמויות משמעותיות בחיינו ישפיעו על הזוגיות שנפתח בחיינו.

אנחנו נמשיך למחזר את הפצעים שחווינו בתקופת הילדות גם במערכות היחסים שלנו בעתיד.

למעשה, רק על ידי צלילה למעמקי תת המודע, שבירת ההתניות ותכנותו מחדש, נוכל להיפטר מדפוסי ההתנהגות שלנו ולהשיג אחת ולתמיד זוגיות שלמה, שמחה ואוהבת.

שיטת אריאן לב

אריאן לב – יזמית, מנטורית ומומחית בינלאומית בתחום תת המודע, ביצעה מחקר מקיף בתחום וגילתה את מבנה תת המודע, הדרך בה הוא נוצר ואת סט הפקודות איתו מפעיל תת המודע את המוח שלנו.
בעקבות המחקרים והגילוי המרעיש, שעשה מהפכה בעולם הטיפולים בארץ ובעולם, פיתחה אריאן לב שיטה מסודרת ויעילה להגעה לעומק תת המודע, גילוי ההתניות והקודים החוסמים, שחרור והפיכתם לקודים מקדמים.

הטיפול בשיטה מתחיל בפגישה אבחון שבה מגלים את אותם ההתניות והקודים שנצרבו בתת המודע בילדותינו.

לאחר מכן, בסדרה של טיפולים משחררים את אותן ההתניות ו"מתכנתים" מחדש את תת המודע. כך ניתן לשחרר באופן מלא ולצמיתות את הגורמים לבעיות במציאה ושמירה על זוגיות.

שרה פרוינד, הגיעה לבית אריאן לב לאחר שהתגרשה והיא מספרת: "במשך חמש שנים מאז שהתגרשתי לא הצלחתי ליצור קשר זוגי ממושך, היה לי קשה לבד וחיפשתי את זה. עברתי טיפול פסיכולוגי שגרתי, שנה וחצי, ולא הגעתי לכלום. בבית אריאן לב, אחרי כל טיפול, הרגשתי שמשהו משתנה, שמשהו מתבהר, שאסימון נופל. לא יכולתי לאהוב אנשים. כל הקטע של אהבה היה חסום לגמרי אצלי, כי חווית השורש שלי זה דחיה ונטישה, היום הדפוס הזה כבר לא קיים ואני בקשר חדש ששונה לחלוטין מהקודמים. היום אני רואה שהדברים משתנים בכל שטחי החיים בעצם, גם בדברים שלא היו איתם בעיות. אני היום אוהבת את עצמי יותר, בטוחה בעצמי יותר, רגועה יותר והכי חשוב נותנת אמון בעולם."

בית אריאן לב פועל כבר מעל ל-20 שנה ועזר ליותר מ-30,000 אנשים בארץ ובעולם להגשים את חלומם ולחיות חיים מלאים, בזוגיות מאושרת וללא התניות ששלטו בהם בעבר.

אז אם חשוב לך למצוא זוגיות חזקה ואוהבת,

אם חשוב לך להרגיש טוב עם עצמך,

אם חשוב לך לקחת שליטה על החיים שלך

לפרוץ את כל השיאים האישיים שלך

ולחוות את החיים שלך בהתלהבות, בהנאה ובאהבה

השקיעו בעצמכם וצרו קשר עוד היום!

לקביעת פגישת אבחון וקבלת מידע נוסף
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם