חרדות – למה אתם לא צריכים ללמוד לחיות איתן?

במחקר שנעשה על ידי הלמ"ס בשנת 2020 התגלה כי 37% מהאוכלוסייה דיווחה שהיא חשה לחץ וחרדה בחיי היומיום. אז מה המקור לבעיה הגורפת הזו, ואיך אפשר אחת ולתמיד לחיות חיים ללא פחדים וחרדות?

חרדה

החיים לצד החרדות הם קשים ומתישים. פעמים רבות, אנשים הסובלים מחרדות ינסו טיפולים רבים שיקלו על הבעיה באופן זמני. הם ילמדו טכניקות שונות לשליטה בהתקפי החרדה, בנשימה, בקצב הלב ואולי אפילו במחשבות.

כל הטכניקות הנלמדות בטיפולים קונבנציונאליים הן טובות, אך הן לא מגיעות למקור הבעיה, מלמדות איך לחיות לצד החרדה, ולא איך להיפטר ממנה לצמיתות. דבר שיגרום לאותם המטופלים לתחות תסכול, ייאוש ואובדן התקווה לחיים מאושרים יותר.

המקור לחרדות נמצא בתת המודע

תת המודע שולט ב-95% מההחלטות והמעשים שאנחנו עושים. הוא שולח למוח פקודות בעקבות התניות שצרובות בתוכו וקובע איך נפעל ומה נרגיש.
למעשה, תת המודע שלנו מתחיל להתפתח כבר ברחם אימנו. התחושות, המחשבות, החוויות, והמילים שנשמע כעוברים ועד גיל 10 יצרבו בתוכנו ויקבעו איך החיים שלנו יראו במשך שנים הלאה.
הפחדים שמניעים אותנו בחיי הבגרות הם מיחזור של חוויות שחווינו בעבר. ככל שחולפות השנים הפחדים מתבססים והופכים לחרדות עמוקות ואף להתקפי חרדה הבאים לידי ביטוי גם ברמה הפיזיולוגית.
ככל שנשלוט יותר במניעים שגורמים לנו להתקפי החרדה, נכיר אותם ונבין אותם – נוכל לשלוט בהתנהגות שלנו.

איך מגיעים לתת המודע ומגלים את מקור החרדות?

אריאן לב – יזמית, מנטורית ומומחית בינלאומית בתחום תת המודע, ביצעה מחקר מקיף בתחום וגילתה את מבנה תת המודע, הדרך בה הוא נוצר ואת סט הפקודות איתו מפעיל תת המודע את המוח שלנו.
בעקבות המחקרים והגילוי המרעיש, שעשה מהפכה בעולם הטיפולים בארץ ובעולם, פיתחה אריאן לב שיטה מסודרת ויעילה להגעה לעומק תת המודע, גילוי ההתניות והקודים החוסמים, שחרור והפיכתם לקודים מקדמים.

אריאן לב, מנטורית ויזמית בין לאומית
אריאן לב, מומחית בין לאומית לטיפול בתת מודע

הטיפול בשיטה מתחיל בפגישה אבחון שבה מגלים את אותם ההתניות וחושפים את הקודים שנצרבו בתת המודע בילדותינו.
לאחר מכן, מתחילים בסדרה של טיפולים שמשחררים את אותן ההתניות ולמעשה "מתכנתים" מחדש את תת המודע.
כך ניתן לשחרר באופן מלא ולצמיתות את הגורמים לחרדות ולחיות חיים מלאים באושר וללא פחדים.

חגית בסון, שסבלה מחרדות בנהיגה מספרת: "מהרגע שקיבלתי את הרישיון הרגשתי את החרדה בוערת בי. ניסיתי להימנע מנהיגה עד כמה שאפשר ולבקש שייקחו אותי בטענות כאלו ואחרות. עד שהגעתי לאריאן לב. הפגישה הייתה מרתקת, היא אמרה לי מה המניע הלא מודע שגורם לי לחרדה והמליצה על מספר טיפולים. אחרי 10 מפגשים הרגשתי שחיי משתנים, כאילו החזרתי לעצמי את הכוחות שהיו חבויים בי שנים. פתאום יש לי אומץ , פתאום בלי לשים לב נכנסתי אל הרכב והתחלתי לנהוג כאילו החרדה מעולם לא הייתה שם."

בית אריאן לב פועל כבר מעל ל-20 שנה ועזר ליותר מ-30,000 אנשים בארץ ובעולם להגשים את חלומם ולחיות חיים ללא פחדים וחרדות.
אם אתם סובלים מחרדות ופחדים, אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר, לשמוע עוד על השיטה ולהבין אחת ולתמיד מה מקור הבעיה ואיך ניתן לפתור אותה.

זה הצעד הראשון לשינוי בחייכם – ניתן לחיות חיים ללא חרדות

לקביעת פגישת אבחון בבית אריאן לב ולפרטים נוספים אודות הטיפול והשיטה 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: