"יותר מהיר מהסופר" – אספקת משלוח אקספרס של קנאביס רפואי תוך 3 שעות

קנאביס רפואי מתגלה כטיפול יעיל במחלות ותופעות רפואיות רבות, החל מהקלה על כאבים, מצוקות נפשיות וטראומות, מחלות כרוניות ועוד. אין פלא אם כן שמספר המשתמשים הולך ועולה ונדרש פתרון יעיל בכל המערכים הקשורים באספקת קנאביס רפואי. גרין פארמה מספקת לכם פתרון איכותי עד בית המטופל.

משלוח קנאביס רפואי

בגרין פארמה הבינו שבמקרה של תרופות ומוצרי קנאביס, המהירות משחקת תפקיד חשוב. "רוב האנשים צריכים את התרופות באופן כמעט מידי, ולו בשביל הידיעה שהתרופות קיימות והם יכולים להירגע. ממש כמו משלוח מהסופר, ואפילו בצורה יותר מובהקת, אנחנו הבנו שאם המשלוח לא יגיע מהר, אנשים יעדיפו לעמוד בתורים למרות כל הסבל, רק עבור תחושת השליטה והבטחון"

בגרין פארמה מצאו לכך פתרון: "אנחנו מתחייבים לנפק את המשלוח תוך 3 שעות בלבד, לאזור המרכז. באזורים מרוחקים יותר זמן המשלוח עשוי להגיע למטופל בין 24 ל-72 שעות, וגם שם אנחנו מנסים לצמצם את הזמן ככל הניתן", מספר לנו לירון, רוקח אחראי בגרין פארמה. "אנחנו מבינים היטב שזה לא גימיק, זה פשוט מה שהמטופלים צריכים. הבנו שזה צורך וזה חלק מהשירות שאנחנו מציעים".

למידע נוסף על גרין פארמה ואספקת משלוחי קנאביס רפואי תוך 3 שעות: לחצו כאן>>>

"חגיגה" בירוקרטית

לקבל טיפול בקנאביס רפואי בישראל עדיין עלולה להיות משימה מאד מאתגרת.

דיברנו עם רוקח הקאנביס לירון גולדשטיין מחברת גרין פארמה: "אני מלווה מטופלים בקנאביס רפואי כבר זמן רב וביצעתי כבר אלפים רבים של תשאולי מטופלים לאורך השנים, כדי לדייק לכל אחד מהם את הטיפול המתאים והנכון. אך לאחר התאמת הטיפול, המטופלים נתקלים בבעיות מכיוון לא צפוי. עליית מחירים, שבאופן אירוני נובעת בצורה כמעט ישירה מהרפורמה החדשה ובירוקרטיה בלתי נגמרת. כל אלה שולחים את המטופלים לביקורים חוזרים ונשנים בבתי המרקחת, לעמידה ארוכה בתורים, תסכולים מאטימות המערכת וקשיים רבים נוספים. המצב הזה יכול להיות בלתי נסבל עבור כל אחד, ועבור מטופלי הקנאביס על אחת כמה וכמה."

מהפכה בתחום אספקת הקנאביס הרפואי

גרין פארמה הוקמה כדי לתת פתרון לבירוקרטיה המתישה הכרוכה בטיפול בקנאביס רפואי. ב 2018 הוקמה החברה שחרטה על דגלה מטרה – לחולל מהפכה בתחום אספקת הקנאביס הרפואי.

כחברת בת של E-Pharma הותיקה, גרין פארמה, שבתחילת דרכה נקראה טלפארמה, הביאה חדשנות לתחום כבר מראשית דרכה.

"השלב הראשון היה פשוט רכישה טלפונית של מוצרי פארם" מסבירה לנו עדי דינוביץ', מנהלת גרין פארמה, "בהמשך התקדמנו לרכישה אונליין ועם השנים עברנו מיקוד של השירותים ומיתוג מחדש, וכיום גרין פארמה מתמחה באספקת מוצרי קנאביס רפואי בנוסף למוצרי הפארם בצורה פשוטה, קלה, שחוסכת ללקוח אי נוחות רבה בזכות משלוחים המגיעים עד בית הלקוח במהירות".

מנווטים בין האתגרים כדי לתת למטופלים את השירות הטוב ביותר

כמו בתחומים רבים, גם בתחום משלוחי התרופות הקורונה שימשה זרז לתהליכים קיימים.

בתי מרקחת רבים ואפילו קופות החולים החלו לבצע משלוחי תרופות לראשונה בזמן הקורונה. בשלב הזה לגרין פארמה היה כבר מערך הפצה ושילוח מנוסה, עם התמחות בתחום התרופות ומוצרי הפארם. גרין פארמה, כפתרון לבעיה קיימת ועם חזון ארוך טווח, הקדימה את שאר השוק במה שהפך עם משבר הקורונה לצורך ממשי.

"יש אתגר לא קטן במשלוח תרופות" מספרת לנו עדי "יש לדאוג למשלוח מאובטח, לתנאי שילוח מתאימים וכמובן, לוודא שהמשלוח מגיע לידיים הנכונות. חייבים לעמוד בסטנדרט גבוה, לייצר את המנגנונים המתאימים ולעמוד כל הזמן בסטנדרטים גבוהים, בפיקוח, בנהלים ורגולציות מחמירות".

שירות יוצא דופן לתרופה יוצאת דופן

קנאביס רפואי הוא אכן תרופה יוצאת דופן, וייקח עוד זמן עד שהוא ייכנס ללב הקונצנזוס ויקבל יחס כמו תרופה מן המניין, למרות שההכרה ביכולות הטיפול שלו היא ללא עוררין.

וכיאה לתרופה יוצאת דופן, גרין פארמה מספקת שירות יוצא דופן, של משלוחים עד הבית, במהירות וביעילות, תוך ליווי צמוד של המטופלים, הקפדה על כל כללי הבטיחות והאיכות והתייחסות למצוקות המטופלים כנושא המרכזי סביב השירות שלהם.

ללא ספק, מהפכה בתחום משלוחי התרופות והקנאביס הרפואי.

למידע נוסף על גרין פארמה ואספקת משלוחי קנאביס רפואי תוך 3 שעות: לחצו כאן>>>