האהבה לאפייה שהפכה לרווח כלכלי משתלם במיוחד בתקופת הקורונה!

קורס קונדטוריה

כיצד הצליחו עשרות נשים ישראליות למנף את האהבה לאפייה לרווח כלכלי משתלם במיוחד?
קורס הקונדיטוריה המשתלם שכל אחת חייבת להכיר!

מעל ל-500 קונדיטוריות כבר הצליחו להרוויח כסף: הכירי את קורס האפייה המשתלם בישראל!
ללמוד קונדיטוריה מ-0 ולהצליח להרוויח עד 10,000 ₪ בחודש!

רבות דובר על התפשטות נגיף הקורונה בישראל והשלכותיו על שגרת היומיום שלנו. לצד השפעותיו השליליות של הוירוס, ניכר כי רבים מאיתנו דווקא הצליחו לייצר הזדמנויות חדשות לפרוח. היציאה לחל"ת, העבודה מהבית, הפנאי וכמובן שגם הבידודים, עזרו לנו למנף את הזמן שלנו להגשמת חלומות קטנים כגדולים. על כך תעדנה מאות נשים ישראליות שהאהבה שלהן לאפיה, העניקה להן גם רווח כלכלי.

ובכן, מדובר בקורס הקונדיטוריה המבוקש של רבקה טוטיאשווילי, שמוכרת לכולנו מפינות האוכל הרבות בערוצי הטלוויזיה המובילים (מאסטר שף, העולם הבוקר, פותחים יום ועוד). רבקה אשר לה מוניטין וניסיון רב שנים בתחום הקונדיטוריה, התבלטה במיוחד בתקופת הקורונה בזכות השיטה שלה "בבית כמו בקונדיטוריה".

מדובר באחד מקורסי האפייה המבוקשים ביותר המקנה בסופו של דבר שליטה מלאה בכל פעולה באפייה! למעשה, בקורס המקוון נוכל להנות מסרטוני אונליין מקצועיים, עם הדגמות והסברים ברורים של שלב אחר שלב לאורך כל תהליכי האפייה. הגישה לקורס היא נצחית, כלומר, מרגע ההרשמה הקורס הוא שלך: בזמן שלך, מכל מקום וללא תאריך תפוגה.

הייחודיות של הקורס היא לא רק בחוויית הלמידה המשמעותית והמהנה, אלא גם באפשרות שהוא מציע להרוויח בין 3,000-10,000 ש"ח בחודש מהאהבה לעולם האפייה. כלומר, בזכות קורס הדגל של רבקה שעוסק בשיווק ומכירות, נוכל ללמוד כיצד להצליח למכור את העוגות שלנו כהשלמת הכנסה ולא רק כתחביב ביתי. כחלק מקורס זה, נכיר את ארבע עשר השיטות לשיווק עוגות ברים וקייטרינג חלבי איכותי ועשיר במיוחד. כמו כן, הקורס יעסוק אף בניצול פלטפורמות הדיגיטל המגוונות כמו הפייסבוק והאינסטגרם שימנפו את הפרסום שלנו באמצעות אסטרטגיות מיוחדות.

חשוב לציין כי לאורך כל הדרך, הן בקורס והן במהלך העבודה הפרקטית, ייהנו הקונדיטוריות המתלמדות מליווי אישי וצמוד של מורה וקונדיטורית מקצועית שתענה על שאלות, תייעץ ותגלה את כל הטיפים שהכי חשוב להכיר. כמובן שבסיום הקורס נקבל את תעודת הסיום ונזכה למקצוע רווחי חדש וחיוני בהחלט.

לא בכדי מדובר באחד הקורסים האטרקטיביים ביותר, ובמיוחד בתקופת הקורונה. מעל ל-500 קונדיטוריות כבר הוכשרו ובימים אלה נהנות ממכירת עוגות מרהיבות ואיכותיות ביותר, שמעבר להנאה ולכיף שבהכנתן- הן מאפשרות הכנסה נוספת לכלכלת הבית.

אנחנו כאן בשבילכם

כתבו לנו הודעה ואנחנו מבטיחים לחזור מיד עם כל הפרטים החשובים