ניהול הדרכות עובדים? זה פשוט אם יש לכם מערכת LMS

בחברה גדולה, עם מאות או אלפי עובדים, שכל אחד צריך לעבור הכשרות ספציפיות, בתזמון שונה, לעיתים קרובות גם במיקומים שונים בארץ ובעולם נוצר אתגר גדול גם בניהול המעקב אחר ההכשרות וגם בהקצאת המשאבים לכך. מערכת ה LMS נותנת פתרון מלא ומקיף, גם לחברות גדולות עם מערכי הדרכה והכשרה מורכבים. יצאנו לבדוק.

LMS

העולם הופך להיות רגולטורי. טוב, אולי זו אמירה קצת קיצונית, אך אם תשאלו עובדי מחלקת משאבי אנוש בארגון גדול, יש סבירות גבוהה שזו התחושה שלהם.
חברות גדולות נדרשות לעמוד בתנאי רגולציה ברמה גבוהה, שחלקם מתבטאים בהכשרה והסמכת עובדים החולשת על תחומים רבים.
החל בהסמכות כלליות המחויבות על פי חוק, כמו הדרכת מניעת הטרדה מינית, דרך הכשרות מחייבות על פי אופי העבודה כמו הדרכות בטיחות או עבודה בגובה, וכמובן ההדרכות הפנימיות: הדרכות מקצועיות, שמירה על כשירות, נהלי הארגון, היכרות עם מבנה החברה ואפילו שיחת המשוב התקופתית.

איך זה נראה בלי מערכת לניהול הדרכות?

אנחנו נתקלים בד"כ בשני "פתרונות": או שהכל מנוהל בגיליונות אקסל אינסופיים, או שנוקטים בשיטת ה"עונש הקולקטיבי" (ותסלחו לנו על הציניות), בה כל העובדים עוברים את ההסמכות וההדרכות ביחד בזמן קבוע מראש.
כך או כך, מדובר בחוסר יעילות ובבזבוז של זמן יקר גם מצד הניהול והמעקב וגם עבור העובדים עצמם.

לא רק אתגר המעקב. לכל הכשרה צריך להקצות גם את הצד המדריך.

עד עכשיו התמקדנו באתגר של הניהול והמעקב אחרי סטטוס ההכשרות של כל עובד, אבל חשוב לזכור שלכל הכשרה כזו צריך להיות צד מדריך.
ריבוי ההדרכות גם יוצר צוואר בקבוק בהכשרת והסמכת העובדים, וגם גוזל משאבים יקרים מהחברה בדמות עוד ועוד שעות עבודה של בעלי תפקידים שאמורים לעשות דברים אחרים בזמן הזה.

הפתרון של מערכות ה LMS: אוטומציה, אוטומציה, אוטומציה

כמו שהבנתם, היתרון הבולט ביותר של מערכות ה LMS הוא הניהול האוטומטי של התהליך.
מגדירים פעם אחת את סוגי התפקידים וההדרכות הנדרשות, ומשם המערכת עושה את הדברים "לבד". מעקב אחרי הדרכות והסמכות, התראות על סיום תוקף, מעקב ביצועים, מבחנים, חניכה ועוד.
כל מה שנדרש הוא לרשום עובד חדש במערכת, להגדיר את התפקיד שלו, והמערכת תמשיך משם.
ללא ספק – מהפכה!
אך יש במערכות ה LMS עוד המון יתרונות.

הרבה מעבר לניהול ההדרכות

LMS היא יותר מקובץ אקסל משודרג. להגיד שהיתרונות של מערכת LMS הם רק ניהול יעיל של הסמכות עובדים זה כמו להגיד שהאינטרנט הוא רק אנציקלופדיה יותר נוחה.
התהליך שמערכת LMS מייצרת מאפשר להנהלה ולמחלקת משאבי אנוש גמישות וחסכון אדיר של כוח אדם לטיפול בנושא. בנוסף העובדים עוברים את ההדרכות בצורה יעילה ומובנית: קליטה, חפיפה למידה מקצועית, נהלי החברה, שמירה על כשירות והערכת ביצועים.
כך, המערכת מייצרת כלים טובים יותר לזיהוי פוטנציאל בקרב העובדים, למדידת ביצועים, להחלטות לגבי שימור, תגמול וקידום של עובדים.
נושאים שהיו נזנחים כמעט לחלוטין כשכל האנרגיה הייתה מושקעת בלדאוג שהעובד עובר את ההסמכות בזמן.

רוצים לשמוע פרטים על מערכת ה LMS המובילה בישראל?

מלאו את הטופס ונציג יחזור אליכם במהרה.

חיפשנו ומצאנו מערכת מומלצת לחברות בישראל

מערכות LMS נמצאות בשטח כבר מספר שנים, וישנן מספר אפשרויות בשוק, ניתן להשוות פיצ'רים, מחירים, שירות, תמיכה ופרמטרים נוספים, אך יש מערכת אחת שצדה את עינינו יותר מהאחרות.
הכירו את Wendi LMS.
אם זה נשמע כמו מישהי שתעשה לכם קסמים בניהול ההדרכות בחברה – זה נכון.
מערכת ניהול ההדרכות וונדי הינה חברת מוצר השייכת לקבוצת Ewave, חברת תוכנה ישראלית בינלאומית שכבר למעלה מ-20 שנה עוסקת בתכנון ויישום תהליכים דיגיטליים מקיפים בארגונים וחברות, ונחשבת לאחת מחברות הטכנולוגיה הדיגיטלית המבוססות והמקצועיות ביותר בתחום.
Wendi LMS מציעה שורה ארוכה של יישומים אוטומטיים שישפרו את מערך ההדרכה, ההסמכה והבקרה בארגון – חניכה, הפצת מידע, בניית תוכניות שנתיות, הכשרה מתוקשבת, הערכת ביצועים, מבחנים והסמכות, ריענון נהלים, קרא וחתום, בקרה, דו"חות ודשבורדים הן רק חלק מהאפשרויות הנרחבות שהמערכת מציעה.

הדרכה מתוקשבת – חסכוני ונוח לכולם

אחד הפיצ'רים החשובים של וונדי הוא אפשרות ההדרכה המתוקשבת. במקום להקצות "מדריך" על כל דבר קטן, ניתן להעביר הדרכות רבות לצורה מתוקשבות. וונדי מאפשרת לעובדים לעבור על ההדרכות בזמן שלהם בקצב שלהם ולפי הצורך, ולמנהלים את אפשרות הבקרה והמעקב הנוחה ביותר.

קהל לקוחות מהחברות הגדולות והמובילות במשק
בין החברות שכבר עובדות עם Wendi LMS ניתן למצוא את אגד, שופרסל, בנק ירושלים, פז, AM:PM, נמל אשדוד, בית חולים אסותא, מלונות פתאל, צ'מפיון מוטורס, דור אלון, ש.ל.ה מקבוצת כללית ועוד.
חלק מהחברות הן לא רק גדולות, אלא גם מורכבות, המשלבות תפקידי שטח עם תפקידי משרד ואלפי עובדים בכל רחבי הארץ.

אז למה כולם כל כך אוהבים את Wendi LMS?
ראשת, בגלל הממשק הידידותי והמעוצב שלהם. אם "מערכת ניהול הדרכות" נשמע לכם כמו משהו אפור, מסובך ומשעמם – חשבו שוב. בוונדי לקחו את כל חוויית המשתמש עמוק לתוך המאה ה-21 ויצרו חוויית שימוש שהיא פשוט כיפית. הכל נוח, מעוצב, אינטואיטיבי ויפה לעין, גם במקרים בהם נדרשת מערכת מורכבת ומלאה בפרטים.
העיצוב מתבצע בהתאמה אישית עם מגוון אפשרויות, ואפילו את שם המערכת מתאימים לחברה לדוגמה: "טסלה LMS" (רק דוגמה…)
ניכר שמאחורי המערכת עומדת חברה שבונה מערכות אינטרנט כבר תקופה ארוכה ומביאה איתה ניסיון עשיר.
המערכת של וונדי נבנית ביחד עם החברה או הארגון ומתאימה בדיוק לצרכים שלכם, העובדה שהם "משלנו" לא קשורה לציונות, אלא לעובדה שבתור חברה ישראלית, בוונדי מבינים הייטב את צרכי השוק, את הרגולציה המקומית, את הצרכים שלכם וגם את התרבות הישראלית. זה עושה את העבודה עם וונדי להרבה יותר נוחה ומזמינה.
סיבה נוספת לבחור ב -Wendi LMS היא המערכות הנוספות מבית וונדי, כמו Wendi connect אפליקציה ופורטל פנים ארגוני שיודעות לעבוד בסנכרון מושלם ולקחת את החברה לרמה חדשה של אוטומציה ותהליכים דיגיטליים בחברה.

מי נהנה יותר – משאבי אנוש, המנהלים או העובדים?
האמת – כולם. השימוש ב Wendi LMS לניהול ההדרכות וההסמכות בחברה עושה לכולם את החיים הרבה יותר קלים, מחלקת משאבי אנוש וההדרכה מקבלת אוטומציה מלאה על המעקב, המנהלים מקבלים כלים מתקדמים להערכה ובקרה, וכמובן העובדים, שמקבלים גמישות וודאות גבוהה בכל התהליך, וזמינות מיידית של התכנים בכל רגע.
אז אומרים שלום לאקסלים לניהול הסמכות ידנית, ומתקדמים ל Wendi LMS.

רוצים לשמוע פרטים על מערכת ה LMS המובילה בישראל?

מלאו את הטופס ונציג יחזור אליכם במהרה.