רוצים לשמור על דברי הערך שלכם מוגנים? מהם האופציות הקיימים כיום והאם כדאי לרכוש או לשכור?

אם יש לכם דברי ערך שפשוט חייבים להישאר מוגנים מכל צרה שלא תבוא – יש רק פתרון אחד שמכסה אתכם מכל כיוון. עם כל פתרון אחר אתם לא באמת יכולים לישון בשקט.

מתחם כספות

לכולנו יש דברי ערך. חלקם בעלי ערך כספי גבוה כמו תכשיטים יקרים או חפצי אומנות, לחלקם ערך סנטימנטלי כמו פריטים שעוברים מדור לדור במשפחה וחלקם הם פשוט יחידים במינם או חשובים מידי כמו גיבוי דיגיטלי של מסמכים, צוואות, מסמכי מקור ועוד. מה הדרך הטובה ביותר לשמור על דברי הערך?

דברי ערך לא מוגנים לא מאפשרים לנו לישון בשקט

כשאנחנו חשים שיש לנו דבר ערך שחייב להישמר, התחושה הזו עלולה לייצר מועקה שלעיתים ממש מדירה שינה מעינינו, עד שלא נרגיש שהצלחנו למצוא להם מקום בטוח.

מקום שיגן מגניבה מכוונת, מפריצה אקראית מפגעי טבע כמו הצפות ורטיבות ומאסונות כמו שריפה. אך איפה אפשר למצוא הגנה מקיפה כזו?

כספת ביתית היא מגנט עבור פורצים

בעבר היה נהוג לחשוב שכספת ביתית איכותית תהיה מקום בטוח לכל דברי הערך.

אנשים אף "החביאו" את הכספות בארונות, מאחורי תמונות או וילונות או בחדרי שירות.

למעשה, כספת היא מגנט לפורצים, איתות כי יש בבית הזה דבר ערך ששווה להתאמץ עבורו.

איך הם יודעים על הכספת? באיסוף מודיעיני מתוחכם, יכול להיות מידע תמים מנותני שירות, התחזות לסוקרים, ריגול ברשתות החברתיות, יירוט חשבוניות ועוד.

כשמחליטים לגנוב כספת, משתמשים שוב במידע מודיעיני, מחכים לזמן שאתם לא בבית ועוקרים בשלשלאות וציוד כבד את הכספת ממקומה תוך גרימת נזק אדיר לבית.

תוך דקות הגנבים עוזבים את המקום עם הכספת ואתם נשארים עם הנזק ובלי דברי הערך.

מיותר לציין שכספת ביתית גם לא תגן על דברי הערך מפני נזקי טבע כמו הצפה או שריפה.

חדר כספות בבנק? עולם הולך ונעלם.

לא רק שחדרי הכספות בבנק הולכים ומתמעטים, אלו גם חדרים הרבה פחות בטוחים ממה שאתם מדמיינים.

ראשית, רוב חדרי הכספות בבנקים לא זוכים לשומר חמוש 24/7. שנית, הם מיושנים ועשויים בטון בלבד.

קידוח לא מורכב במיוחד מאפשר פריצה לחדרי כספות אלה, וגם אם לא שמעתם על זה, פריצות לחדרי כספות בבנקים התרחשו לא פעם בעבר, בדרך כלל על ידי קידוח פשוט.

בנוסף, חדרי הכספות בבנקים מגבילים את מספר הביקורים שלכם בכספת ומעניקים שירות מצומצם ביותר.

הפתרון – מתחם כספות מאובטח

הפתרון להגנת חפצי הערך שלכם טמון במתחם כספות מודרני, מאובטח ושמור. כן, קצת כמו שרואים בסרטים, עם שומרים חמושים ומיומנים בכל שעות היממה, זיהוי ביומטרי שיודע לזהות רק אתכם ומפתח ייחודי לתיבת כספת אישית.

נשמע כמו סרט פעולה טוב? ממש לא.

בשנת 2014 הקימה חברת בריקסטון(BRICKSTONE) מתחם כספות מודרני ומאובטח בסטנדרטים הגבוהים ביותר, שיספק הגנה מושלמת לחפצי הערך שלכם.

שלושה מעגלי אבטחה להגנה מושלמת

מתחם הכספות של בריקסטון מוגן בשלושה מעגלי אבטחה שונים.

הראשון הוא המעגל הפיזי, חדר הכספות הוא חדר צף יחיד מסוגו בארץ, משוריין פלדה מכל ששת פאותיו ובלתי חדיר גם לפריצה או קידוח וגם לנזקי מזג אוויר, שריפה או הצפה.

המעגל השני הוא המעגל הטכנולוגי, עם אמצעי התראה ואבטחה מתקדמים, כולל זיהוי ביומטרי של כל הנכנסים, צילום 24/7 במעגל סגור, חיישנים מתקדמים ועוד.

המעגל השלישי הוא המעגל האנושי, המאויש על ידי שתי חברות אבטחה מהמובילות במשק – צוות 3 וחברת G1. לא עוד "מאבטח" בגמלאות חמוש במשרוקית, אלא שומרים חמושים, מקצועיים, מיומנים, ומנוסים, הנמצאים בפיקוח מתמיד ובדיקות פוליגרף תקופתיות.

המעגל האנושי גם כולל את ההתחשבות בלקוחות, עם שירות מסור ברמה גבוהה (כמו בסרטים כבר אמרנו?), שעות פעילות מורחבות ומספר בלתי מוגבל של ביקורים.

השירות המוביל בארץ לאבטחה מלאה של חפצי הערך

מתחם הכספות של בריקסטון הממוקם בירושלים, הוא ללא ספק הפתרון הטוב ביותר כיום לשמירה והגנה על דברי הערך שלכם בכל תנאי.

ליצירת קשר עם חדר הכספות של בריקסטון

השאירו פרטים כאן: