לראשונה בישראל: תוכנית היערכות מקיפה לקראת פרישה

gold, מעטפת פתרונות ייחודית מקבוצת goola, מציעה למשפחות ויחידים בתקופת הפרישה מענה מורחב ומקצועי, הכולל סימולציות לפרישה, טיפול בטפסים, ניהול מקורות הכנסה, שמירה על רצף ביטוחי וייעוץ קריירה

goola

תהליך הפרישה לגמלאות הוא אחד הצמתים המרכזיים בחיינו. יותר מ-70 אלף ישראלים נפרדים מדי שנה מחיי העבודה. זוהי תקופה מאתגרת מבחינה פסיכולוגית, חברתית ופיננסית, הכרוכה בשינויים כלכליים, בירוקרטיה וכניסה לשגרת חיים חדשה ולא מוכרת.

בניגוד לתקופות אחרות בחיינו, כמו כניסה לשוק העבודה – שלקראתה אנחנו מקדישים שנים של לימודים והכשרה תעסוקתית כדי להגיע מוכנים – ישראלים רבים מגיעים אל גיל הפרישה ללא תכנון או הכנה מוקדמת. מי שבכל זאת פונים לייעוץ, עושים זאת באופן נקודתי בתחום הסדרת קבלת הפנסיה מחברות הביטוח וטיפול בניירת מול מס הכנסה.

ביציאה לגמלאות, כל ההתנהלות שהתרגלנו אליה במשך עשרות שנים משתנה: החל מסדר היום ועד המבנה החברתי. מחקרים מלמדים על ירידה קוגניטיבית בקרב פורשים שמפסיקים להיות פעילים וממעטים לתקשר עם הסביבה.

חבילת gold – בהובלת קובי דהאן, מייסד שותף של goola – יוצרת בפעם הראשונה מעטפת מלאה לפורשים ובני משפחתם. בעידן בו תוחלת החיים רק הולכת וגדלה, מצפים לפורשים עשרות שנים של חיים. gold מאפשרת לייצר תהליך הכנה נכון לפרישה, כולל שנת היערכות לכל התחומים הרלוונטיים עבור הפורשים בבית אחד. לכל פורש מוצמד מנהל תיק אישי, שמלווה אותו לאורך כל התחנות אצל בעלי המקצוע השונים בקבוצה.

התהליך כולל מפגשים עם מומחה לניהול תקציב, שיסייע לנהל את מקורות ההכנסה וההוצאות ויספק שקט נפשי כלכלי; בתחום התעסוקה, gold מציעה ליווי מקצועי שיאפשר לפורשים לשמור על פעילות המתאימה לסגנון חייהם – בין אם במשרה מלאה, חלקית, בהתנדבות או בטיפוח תחביב משמעותי; תחום נוסף שלו מעניקה gold מענה הוא טיפול בתוכניות הביטוח, הפנסיה ובסוגיות מיסוי חשובות שהם חלק מתכנון הפרישה הכולל.

מנכ"ל ומייסד goola, קובי דהאן: "אנחנו גאים להציג, לראשונה בישראל, מעטפת שירותים מקיפה וכוללת למטרות וליעדים של הפורשים – וכל זאת במחיר מצוין. כמי שליווה אלפי פורשים בהכנה לקראת השנים שאחרי העבודה, וכחברה עם ניסיון מצטבר של עשרות שנים בליווי וייעוץ כלכלי, אנחנו מכירים מקרוב את התהליך המורכב הזה. אנחנו עובדים כל החיים כדי שנוכל להגיע לאיכות חיים פיננסית בפנסיה. יצרנו את gold כדי להבטיח שההשקעה הגדולה הזאת לא תרד לטמיון".

קבוצת goola היא מרכז תכנון וניהול פיננסי, המאפשר למשקי הבית להפיק את המירב מהנכסים הפיננסיים העומדים לרשותם, ולייצר עבורם איכות חיים פיננסית.

הקבוצה פועלת בתחומי הפיננסים והביטוח, משכנתאות, אשראי, תעסוקה ופרישה. בין אחזקותיה העיקריות של goola נמצאות החברות: Futuring Up, FINANCIER ו-U360.

למידע נוסף על תכנית הפרישה Gold מבית קבוצת Goola לחצו כאן

רוצים לקבל מידע נוסף על תכנית הפרישה Gold מבית קבוצת Goola?

השאירו פרטים ונחזור אליכם תוך זמן קצר