העתיד כבר כאן: עשרות חברות מצטרפות לטרנד ביה"ס הוירטואלי של z-school

התפיסה הרווחת היום בקרב החברות והארגונים הגדולים במשק טוענת כי כדי לשפר את ביצועי העובדים ולחזק את תדמית המעסיק יש להשקיע לא רק ברווחת העובד אלא גם בדור העתיד ברווחתם של ילדי העובדים. בz-school דואגים ליישם את הטענה הזאת הלכה למעשה.

z-school

כבר היום משפחתונים ומעונות שמאפשרים לעובדים להביא ילדים לעבודה בימי החופש הגדול הם מזמן סטנדרט במגוון חברות וארגונים, אבל מסתמן שהמהפכה הבאה נוגעת בתחום הרבה יותר עמוק ושורשי – חינוך הילדים: בית ספר וירטואלי לילדי העובדים המאפשר להם לקבל מגוון שיעורים פרטיים בכל מקצוע שהוא ממורים טובים ומנוסים.

אנחנו רואים עוד ועוד חברות גדולות שמצטרפות לחברות שפותחות בית ספר וירטואלי ממותג לילדי העובדים בחברה. יובל, מנהלת HR בחברה גדולה מספרת כי: "התגובות שקיבלנו מהעובדים היו מדהימות. מסתבר שהשיעורים הפרטיים הם עול כלכלי כל כך גדול שלעובדים מסוימים חסכנו מאות או אלפי שקלים בחודש, ועובדים אחרים שפשוט לא יכלו להרשות לעצמם לקחת שיעורים פרטיים, פשוט הציפו אותנו בהודעות תודה…"

מלבד החסכון הכלכלי, הורים רבים גם מצביעים על כך שהחלק הטכני הכולל כאב ראש של תיאום שיעור ובדרך כלל גם הסעת הילדים לשיעור הפרטי נחסך להם באמצעות הפלטפורמה המהפכנית של z-school.

z-school, החברה הראשונה בארץ שמקימה בתי ספר וירטואליים לחברות וארגונים הצליחה להתמודד עם מכשול שעד עכשיו עמד בדרכם של חברות וארגונים שרצו לתת לילדי העובדים שלהם שיעורים פרטיים: המכשול הלוגיסטי. להקים את הפלטפורמה, למצוא את המורים ולהתחיל לערוך תיאומים היו סרט רע עבור מנהלות HR שניסו לקחת את הפרוייקט הזה על עצמם.

לא צריך להתאמץ, מקבלים הכל מוכן

 

יניב, מייסד z-school מספר: "העובדה שארגונים שפונים אלינו מקבלים כבר את הפלטפורמה על מגש של כסף, עם מערכת שמקשרת אוטומטית בין המורים הטובים ביותר במשק ובין התלמידים, ביחד עם זה שלא צריך להשקיע שעות של כח אדם ברישום וניהול ותיעוד – זה מה שהופך לאחרונה את מספר החברות שמצטרפות אלינו לנחשול הולך וגובר".

"חברות מגיעות אלינו כדי לתת לעובדים בתי ספר לחופש הגדול שיתנו תעסוקה לילדים, ובסוף הם נשארות אח"כ לכל השנה. כי הפידבק שהם מקבלים מהעובדים – גם על החסכון הכספי העצום, גם על התועלות שהם מפיקים מכך שהילדים שלהם יכולים להנות מחיזוק לימודי משמעותי – הוא משהו שלא רוצים להפסיק".

דוגמה למערכת שעות בz-school

"אחד הבונוסים המשמעותיים שמקבלים הארגונים שמצטרפים אלינו הוא גם חסכון כלכלי. כי אצלנו לא צריך לשלם על הפלטפורמה ועל הקמה מחדש של כל המערכת כולל העיצוב והתאמה לצרכים ולקו העיצובי של הארגון, לא צריך לשלם על עבודות תחזוקה טכניות ושעות של עובדת למציאת מרצים, ותכנים, רישום ושירות לקוחות לתפעול שוטף- כמעט חצי משרה של עובדת משאבי אנוש, הכל דינמי ונוכל להוריד או לשנות תכנים שלא יהיה להם ביקוש עם התראה של כמה ימים מראש, ובגלל שהשיעורים מתקיימים בקבוצות קטנות- החסכון הכספי פה הוא משמעותי לעומת הערך שמקבלים העובדים בארגון".

איך מצטרפים לשורת החברות שעובדות עם z-school?

תהליך ההצטרפות ל z-school הוא פשוט:

  • מאפיינים את הצרכים של הארגון שלכם – לאיזה גילאים ומקצועות יש את הביקוש הרב יותר
  • יוצרים "מערכת שעות"
  • מתאימים את העיצוב של בית הספר לעיצוב של סמלי וצבעי הארגון שלכם
  • שולחים לעובדים הודעה על הרישום לבית הספר הוירטואלי שלכם!

לכל הפרטים על בית ספר וירטואלי ממותג ומותאם אישית עבור הארגון או החברה שלכם השאירו פרטים כאן: