קריירה מצליחה ללא תואר – מאמנת אכילה נכונה, לאמן אנשים לחיים טובים ובריאים יותר

אכילה נכונה

קריירה בלי תואר, זה נשמע מצחיק, אבל בדור שלנו, אנחנו מבינים יותר ויותר שלא בהכרח חייבים או אפילו צריכים תואר כדי להצליח. מקוקו שאנל ועד סיימון קאוול, מסטיב ג'ובס ועד מארק צוקרברג, רבים וטובים הגיעו לקריירה מצליחה ומגוונת בלי תואר באמתכתם. סוד ההצלחה טמון בין היתר בבחירת תחום מעשיר ומלמד שיש לו אפיקי התפתחות מגוונים.

כשאת חולמת על "מה תרצי לעשות כשתהיי גדולה" (אפילו אם את כבר גדולה…), כנראה שיהיו כמה סעיפים שלא תתפשרי עליהם. למשל, לעבוד בעבודה שעושה טוב לאנשים, עם תגמול מכבד ואפשרויות להתפתח, וכמובן, להחזיק בקריירה שגורמת לך לצאת כל בוקר מהמיטה בחיוך.
זה נכון עבור הקריירה הראשונה, עבור הסבת מקצוע, ואף כמקצוע נוסף, בין אם כתוספת הכנסה, או פשוט משהו בשביל הנשמה.

אחד התחומים שמאפשרים בדיוק את זה, הוא תחום האימון ואימון לתזונה נכונה בפרט.
מדובר במקצוע חדש שהפך מבוקש במהרה, מקצוע שבו המאמנת אכילה נכונה מסייעת למתאמן בשמירה על חיוניות הגוף והנפש ומשקל גוף תקין ובריא בזכות שיטת ייחודית ומבוססת שתמיד עובדת.

להצטרף למאבק בבעיה העולמית

הצורך של אנשים לרדת במשקל הוא לא טרנד אופנתי. לא מדובר פה במודל יופי בלתי אפשרי ולא בלחץ חברתי. משקל יתר כבר הוכרז מזמן על ידי ארגון הבריאות העולמי כבעיה שיש לטפל בה, מידי שנה יוצאים דוחות של ארגונים שונים המדברים על התרחבות התופעה והשלכותיה בעוד ועוד אוכלוסיות, כולל ילדים ואנשים צעירים ובריאים.

זו בעיה שיש לטפל בה, ואנשים הסובלים ממשקל יתר, זקוקים לעזרה. הם זקוקים לשיטה ודרך, לליווי מקצועי ואחראי, להתאמה אישית של התיאוריות לאורח החיים שלהם. הם זקוקים למישהו שיאמין בהם ויצעד איתם בדרך המאתגרת יד ביד.

לכן, התחום של הדרכת ירידה במשקל הוא תחום שיש בו היום ביקוש אדיר, שרק הולך ועולה, והוא מציג, לצד אפשרויות למקצוע מתגמל הן כלכלית והן נפשית, את היכולת לעזור באמת לאנשים, לגרום להם לשינוי הכרחי בחיים.

 

תרצי להצטרף להכשרת המאמנות הבאה?

השאירי פרטים בטופס ונשוחח בקרוב

 

שיטת מיה בן אפרים מבוססת על ניסיון עם עשרות אלפי אנשים

כמובן שבתוך הרצון לשנות הרגלים, לרדת במשקל ולאמץ אורח חיים בריא ומאוזן יותר, יש בלבול גדול באיזו דרך לבחור. ישנן עשרות, אולי מאות סוגי דיאטות, גישות שונות, אג'נדות מבוססות יותר או פחות וכמובן כל אחד בטוח שהוא הצודק.
מהבחינה הזו, שיטת מיה בן אפרים שונה בנוף, מפני שזו שיטה המבוססת גם על תיאוריות ומחקרים מדעיים, אך בעיקר על ניסיון עשיר מאד בשטח. כמה עשיר? עשרות אלפי אנשים!

מיה בן אפרים היא תזונאית ודיאטנית קלינית מבוקשת מאד. את לימודיה סיימה בלונדון לפני יותר מעשור, ומאז הספיקה לעבוד בשני בתי חולים שונים באנגליה, להדריך אלפי אנשים בקבוצות ירידה במשקל במסגרת עבודתה כתזונאית ברשת הולמס פלייס וללוות אלפי תהליכים אישיים במסגרת הקליניקה הפרטית.
מתוך ניסיון עשיר זה התפתחה שיטת מיה בן אפרים לירידה במשקל, שיטה ששמה במרכז את האדם, ככזה שיש לו גם רצונות, צרכים, חשקים וצד מנטלי, ולא רק "מכונה" שיכולה לצרוך או לא לצרוך מזון מסוים לפי תכנות מוקדם.

את השיטה הזו העבירה מיה בהצלחה בקורסים דיגיטליים ליותר מ-40,000 אנשים. כעת, לאחר שהשיטה נבדקה לפני ולפנים, ויש לה תוצאות מוכחות מקיר לקיר ואין ספור המלצות, נפתח קורס המכשיר מדריכות אכילה נכונה בשיטה זו.

לא במקום תזונאית, כן במקום תואר

"מדריכות האכילה שעוברות את ההכשרה בשיטה לא אמורות להחליף את התזונאית" מסבירה מיה. "אני מבינה בדיוק את התפקיד של תזונאית ודיאטנית קלינית, הרי אני בעצמי אחת כזו. מדריכות אכילה נכונה באות למלא את החלל הגדול שנוצר אצל אנשים שרוצים לעבור תהליך תקין של ירידה במשקל, אכילה נכונה ואימוץ אורח חיים בריא יותר, ונתקלים בשיטות, הדרכות ומידע שלא מתאים להם. החל מדיאטות שמוצאים באינטרנט בלי התאמה, הדרכה או בסיס מדעי, ועד הניסיונות חסרי הסיכוי לרדת במשקל בחדר הכושר או בריצות בפארק" היא מסבירה, "השיטה שלי מיועדת לאנשים בריאים, ללא הפרעות אכילה, שפשוט לא מצליחים להיפטר מהמשקל העודף. אני מסבירה היטב למדריכות שלומדות את השיטה איך לזהות בעיות שמחוץ לתחום הידע שלהן, ולהפנות את האנשים לאנשי המקצוע המתאימים, בדרך כלל, לתזונאית".

מצד שני, קורס ההכשרה למדריכות אכילה נכונה מאפשר כניסה מהירה וקלה יותר לתחום. כדי לעבוד כתזונאית יש ללמוד שלוש שנים, לאחר מכן להוסיף התנסות מעשית של כשנה. זה תהליך של 4 שנים לפחות, זו השקעה רבה מאד, גם כספית, ועבור רבים – זו כלל אינה אפשרות.
לעומת זאת, מסלול ההכשרה של מדריכות אכילה מאפשר להתחיל לעבוד בתוך כחצי שנה, עם כל הידע והכלים הדרושים, ואפילו עם ניסיון מעשי.

הביקוש עולה ואיתו האפשרויות

כמו שציינו, בעקבות ההתרחבות המתמדת של תופעת משקל היתר בארץ ובעולם, כך גם עולה הדרישה והביקוש לתהליכי הליווי השונים. ההכשרה של מדריכת אכילה נכונה פותחת בפני הבוגרות מספר רב של אפשרויות לפרנסה מכובדת בתחום, החל מליווי תהליכים אישיים פנים אל פנים, דרך ליווי של תהליכים מרחוק, קבוצות קטנות, הקמת קהילות וחוגים קבועים, ואפילו השתלבות במערך ההדרכה הרחב של מיה בן אפרים עצמה, שם תמיד יש דרישה למדריכות טובות שיכולות להשתתף בליווי.

קורס מקיף המלמד את כל היבטי המקצוע

בית הספר למאמנות אכילה נכונה רואה שליחות בהכשרת הבוגרות שלו, אך גם מודע לכך שצריך לצייד אותן בכל הכלים הדרושים כדי "לצאת לעולם".
במסגרת מסלול ההכשרה לומדים כמובן את כל הידע התיאורטי הדרוש, את עקרונות השיטה, למה היא עובדת ומה הלוגיקה והפיזיולוגיה העומדת מאחורי כל שלב. בנוסף, יש דגש גדול על פרקטיקה והתאמה אישית, מפני שבסופו של יום, היכולת לעשות את ההתאמות לפי הצרכים של כל אדם היא המפתח להצלחה.

במסגרת הפרקטיקה מבצעות המדריכות ליווי מלא של הלקוח הראשון, תחת פיקוח ותמיכה ממש כמו בסטאז', ולסיום, מקבלות המדריכות את כל הכלים החשובים להתנהלות העסקית על כל האפשרויות השונות הגלומות בה, החל מליווי אישי, דרך הקמת קליניקה ועד הדרכה בקבוצות וטיפוח קהילות.
המדריכות זוכות למסלול הכשרה מקיף, שמכין אותן ישר לכניסה לעבודה.

המקצוע הבא שלך – מדריכת אכילה נכונה

בנוסף ליתרונות הרבים ביניהם מסלול ההכשרה הקצר, ההשתלבות במקצוע שיש בו דרישה גבוהה, מסלולי ההתפתחות והשכר המתגמל, חשוב לזכור שיש פה מקצוע עם שליחות, כזה שיכול לעשות לאנשים שינוי אמיתי בחיים, שינוי נדרש והכרחי, וזהו גמול שאין לו תחליף!

 

לקבלת מידע נוסף והרשמה להכשרת מאמנות אכילה בשיטת מיה בן אפרים

השאירי פרטים בטופס ונחזור אלייך בהקדם

*כתבה זו אינה מיועדת לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה כלשהי של מחלה.
*התוצאות עשויות להשתנות וייתכן והתוצאות אינן מייצגות או עשויות להיות מדוייקות.
*מידע זה אינו מהווה ייעוץ רפואי ואין להסתמך עליו ככזה.