לטפל זו נטיית ליבך? מסלול מקצועי ללא פשרות בבית הספר הטוב ביותר בארץ לשיטת ה-NLP מעניק את כל מה שצריכים הלומדים לפתיחת קליניקה משלהם!

עם ניסיון אמיתי ורב שנים, ועם אחריות אמיתית על אנשים: בית הספר היחיד בארץ שנותן לבוגריו בדיוק את מה שצריך כדי לשבת לבד בקליניקה, ברוגע ובביטחון מול כל בעיה של כל לקוח. אין צורך בהכנה עסקית ושיווקית של התלמידים לקראת פתיחת קליניקה משלהם. בוגרי NLPPLUS הופכים למטפלים המבוקשים והמצליחים בישראל כי הם פשוט למדו את מה שצריך ממי שצריך.

לימודי NLP

אורית בת ה-53 משלבת בין שתי האהבות שלה בשנתיים האחרונות. במקביל לעבודתה כמנהלת סניף בנק באחד מהבנקים הגדולים במדינה והיותה אחראית על עשרות עובדים, היא גם מטפלת בשיטת NLP ומפעילה מביתה קליניקה מצליחה פעמיים קבועות בשבוע.

"אני רגילה לטפל בבעיות של אנשים, אבל בצורה אחרת, כללית ומרוחקת. בכל פעם שהתקרבתי הרגשתי שחסרים לי כלים טיפוליים אמיתיים, שלהקשיב ולהנהן זה לא מספיק. אני מאד ערה לכך שבעיות כלכליות של אנשים הן כתוצאה מבעיות אחרות, אישיות, עמוקות ודפוסי חשיבה קורבניים לגבי כסף. עם כל שיעור בכל אחד מארבעת הקורסים המדהימים שלקחתי במסלול המטפלים ב-NLPPLUS, הרגשתי איך אני מתקדמת אל המקום בו תמיד רציתי להיות. שייכנס אלי לחדר אדם מוטרד וחסר אונים מול רגשותיו ומחשבותיו וייצא ממני עם שליטה חדשה ויכולת תפקוד גבוהה יותר."

אורית היא רק אחת מרבים אשר הבינו כי ביכולתם לרכוש מקצוע נוסף, רווחי ומספק, ולעסוק בו במקביל לעיסוקם הנוכחי. מבלי להסתכן בעזיבת עבודה המפרנסת יפה וללא צורך בהסבה מקצועית מאתגרת ושינוי זהות מקצועי.

תמי ילין ואפרת שמר, מייסדות בית הספר ומרצות בקורסים המתקדמים מסבירות כי מהיום הראשון שמים דגש על הצלחה מעשית ועל פיתוח גישה ואסטרטגיות יעילות להצלחה עם כל לקוח. אנחנו מאמינות קודם כל בתהליך אישי. ברגע שבנאדם חווה את הכלים על עצמו, הוא מבין את ההשפעה העצומה שיש להם ולומד לכבד את כוחם ואת עוצמתם. עיקרון שני שמוביל אותנו הוא ההדרגתיות. אנחנו יודעות לייצר חוויות שינוי מדהימות ומיידיות, עם נצנצים וזיקוקים והכל, אבל כשלומדים משהו שבאמת משנה חיים של אנשים צריך לשים רגע את ההתלהבות בצד, לחכות רגע וללמוד בהדרגה, מהקטן לגדול, משינויים קטנים בחיים לשינויים גדולים. לכן אין אצלנו פיצוצי התלהבויות בשיעורים הראשונים, אבל יש אצלנו בסוף המסלול בוגרים שיודעים לעבוד ויודעים מה לעשות, גם להפריח זיקוקים בקליניקה".

"לא רק ששתי הקריירות שלי לא באות בניגוד אחת לשניה אלא בדיוק ההיפך – אני מנהלת את שתיהן במקביל ובתיאום מושלם. כל אחת מהן תורמת לשניה" מספרת אורית. "זה התחיל בקטן, מפגישה טיפולית פה ושם עם חברות של חברות – אבל האימפקט היה עוצמתי ומיידי. פשוט שלחו אלי עוד ועוד חברות ומכרות וקרובי משפחה. הבנתי שאני צריכה להפוך את זה למסודר והכנתי חדר מיוחד ופיניתי פעמיים בשבוע באופן קבוע. תוך כדי כך שמתי לב שכל הגישה שלי כמנהלת משתנה, כל התגובות של העובדים שלי משתנות, התפוקה באופן כללי בסניף עלתה והאוירה השתפרה מאד"

NLP

השילוב המנצח בין NLP למקצוענות אמיתית

לא במקרה אורית חווה השפעה כל כך משמעותית של הלימודים גם על ההתפתחות שלה בתור מטפלת עצמאית וגם בתור מנהלת של צוות גדול.
מסלול המטפלים ב-NLPPLUS בנוי כך שבמקביל להתמקצעות כמטפלים, כל משתתפי המסלול חווים חוויות עמוקות של שינוי בעצמם.
את התמיכה המקצועית למטפלים מעניקות אך ורק תמי ואפרת המייסדות.

"מהרגע הראשון שלומד מחליט להצטרף למסלול הפרקטיקום, הוא צריך לקבל ליווי מקצועי מאיתנו, לא פחות מזה. אנחנו לא מתבצרות במגדל השן ולא מאמינות בליווי של אסיסטנטים ובמילוי דוחות טיפוליים כתובים. אנחנו מאמינות שכדי להתפתח נכון ומהר כמטפל, צריך ליווי של המנוסים ביותר.

אנחנו לא מבקשות שום דבר כתוב, כי שם בדיוק אנשים מתחילים ליפות את המציאות ולסנתז אותה, בשביל 'הציון', זה הרגל רע מבית הספר ומהאוניברסיטה וככה נוצר פער בין מה שהיה באמת ובין מה שנכתב. אנחנו מעלות קבוצות מטפלים בזום, הם עולים אחד אחד, מספרות ומספרים לנו איך היה ומה היה ואנחנו רואות להם בעיניים.

כל ניואנס הוא חשוב לעיניים המנוסות שלנו ולפעמים הם נדהמים איך ידענו שקרה משהו מסוים או שהתברר משהו שניחשנו ממהלך הפגישה ושלחנו אותם לברר מול המטופל. אנחנו מכוונות אותם לחשוב כמו מטפלים. מלמדות אותם להסתדר כמה שיותר מהר בלעדינו ולקבל תוצאות מעולות. זה מה שעושה את המטפלים שלנו כאלה תותחים בכזו מהירות."

"עם הכלים האלה אפשר ליצור פשוט הכל"

השיטה הייחודית של מרכז NLPPLUS, המשלבת התפתחות אישית עמוקה והכשרה מקצועית ללא פשרות מוכיחה את עצמה שוב ושוב.

אלה, מתכנתת בחברה ממשלתית, בת 42, הגיעה למסלול המטפלים במקרה.
"הייתי במסגרת העבודה בסדנת NLP לתקשורת עמוקה של NLPPLUS.
זה היה כל כך סוחף ושינה את כל הדרך בה תקשרנו במחלקה חודשים אחר כך. הבנתי שאני רוצה עוד מזה, שזה מעצים אותי. עשיתי את קורס הבסיס וגם זה לא הספיק לי. הכלים הללו הרגישו לי כל כך טבעיים וקיבלתי מהם כל כך הרבה עבור עצמי. החלטתי לנסות את מסלול הפרקטיקום להכשרת מטפלים.
הייתי בהלם מעד כמה כורסת המטפלים הרגישה לי בנוח. התחלתי לעבוד בסטאז' של קורס המאסטר עם חברים מהמעגל הרחוק ולא האמנתי לשינויים שחוללתי באנשים. המשכתי לקורס הטיפול בטראומה במרכז. על ההתחלה תמי קלטה שאני סובלת מטראומת לידה ולקחה אותי להדגמה על הלידה הטראומטית של הגדולה שלי, בת 20 היום. הרגשתי שמשא במשקל של טנק השתחרר ממני. רק כשזה קרה הבנתי כמה עול וכובד סחבתי בכל השנים שעברו בהן הדחקתי, עקפתי ולא טיפלתי בעצמי כמו שצריך. יא אללה זה לקח פחות משעה והחיים שלי השתנו לנצח.
הבנתי שאני לא יכולה להניח לזה, שאני חייבת לעשות את זה קבוע. לתת את המתנה הזו לכל מי שסוחב סלעים על הגב ועל הלב.

אלה העלתה פוסט בפייסבוק והציעה את עצמה בהתנדבות כמטפלת בטראומה לא רק למעגלי החברים, והשמועה על הניסים שהיא מחוללת פשטה כאש בשדה קוצים.
"זה היה מטורף, כאילו מישהו שם למעלה החליט שאני צריכה לעשות את זה. הגיעו אלי אנשים מכל הארץ. התחלתי לקחת כסף. הבנתי שאני חייבת ליווי לעבודה בכאלה מאסות גדולות והצטרפתי לקבוצת המטפלים הבוגרים של המרכז. זה ליווי ברמה אחרת. יושבים שם אנשים שמטפלים כבר שנים לצד מטפלים צעירים והשיח הוא פשוט עילאי. מכל מפגש אני יוצאת נפעמת, לכל תהיה שלי או חשש יש תשובה מהירה ממישהו שכבר היה שם, התמודד ופתר. יש כמאה מטפלים בקבוצה הזו, שמדברים ומתייעצים ומייעצים בקבוצת פייסבוק סגורה שהיא היום הבית המקצועי שלי."

חוויה אישית עמוקה לצד פרטיקה כבר מהרגע הראשון

"כבר כמעט שני עשורים (18 שנים ליתר דיוק) מרכז NLPPLUS עוסק בהקניה של כלי ה-NLP. "זה אומר עקומת שיפור מתמדת בת 18 שנה. יותר ממאה קורסי בסיס כבר מאחורינו ומכל קורס אנחנו עדיין לומדים ומשפרים. הקורסים שלנו היום הם כמו טילים בליסטיים של NLP מהדור הכי חדיש שיש ומבוססי ניסיון אמיתי. אנשים מגיעים סקפטיים עם כל הפאסון וכל כך מהר מתאהבים בעצמם והופכים משוחררים ופתוחים ומרשים לעצמם באמת לסמוך, לעבוד עם עצמם ולתרגל בסביבה הלימודית הכי בטוחה שיש. זה מדהים לראות בכל פעם מחדש" אומרת אפרת שמר, ממייסדות המרכז.

ואכן, מבדיקה שערכנו, מסלול הטיפול במרכז NLPPLUS מורכב מארבעה קורסים עיקריים: הפרקטישנר והמאסטר פרקטישנר המקנים הסמכה בינלאומית כפולה ויוקרתית במיוחד, קורס טיפול בטראומות ובחרדות וקורס תרפיית קו הזמן המאפשר טיפול מהיר ברגשות שליליים כרוניים כגון כעס, עצב, אשמה, פחד, בושה ועוד.

מסלול זה הינו בן 191 שעות הכשרה פרונטלית ברמה הגבוהה ביותר בשוק, ובנוסף אתר לימודים ובו כ-100 שעות של חזרות מוקלטות לכל שיעור בכל קורס בליווי הדגמות מצולמות באיכות גבוהה. כמו כן נהנים לומדי הקורסים מליווי מקצועי חסר תקדים ממייסדות המרכז בעצמן, שתי מטפלות מחלוצי הטיפול בשיטה בארץ הפעילות ברצף מזה יותר מ20 שנה ובעלות ניסיון טיפולי עצום.

התפתחות באחריות – לקיחת אחריות אמיתית על הכשרת התלמידים והחזקה רגשית של כל משתתף בכל קורס לאורך תהליך הלמידה

אם להיות ממה שאתם, ולהוציא מאחרים את המיטב הוא משהו שמדבר אליכם כדרך חיים אמיתית ומספקת בעולם, אם אתם רוצים להתפתח וללמוד בידיים בטוחות אצל אנשים שיודעים מה הם עושים, אם אתם רוצים לרכוש מקצוע נוסף שיהווה עבורכם מקור הכנסה נוסף ומקור לסיפוק בלתי נדלה – הדרך לשם עוברת בהכשרה מקצועית ואחראית לצד התפתחות אישית במרחב מכיל ובטוח.

משיחות עם בוגרים רבים במרכז NLPPLUS שמענו שוב ושוב את החיבור החזק לבית הספר, את הסיפורים המרגשים של הצלחה מקצועית ושינויים מרחיקי לכת.
במקביל בית הספר מדווח על כך כי 50% מן היושבים בכל קורס מגיעים מהמלצות פה לאוזן של אנשים שרוצים שכל מי שהם מכירים בערך יקבלו את הכלים החשובים הללו לחייהם.

"אני עובדת סוציאלית בהכשרתי ומנהלת במחלקת החינוך במועצה מקומית" מספרת ליאורה, בוגרת מסלול הכשרת המטפלים.
"שנים אני מדברת עם עצמי ועם כל מי שסביבי על בניית קליניקה, על לחזור לטפל אחד על אחד באנשים, אבל לא הרגשתי מספיק בטחון בכלים שהיו לי. העדפתי משרת ניהול שהיא קרקע בטוחה עבורי מאשר את התחושה האיומה של לשבת מול אדם במצוקה שאין ביכולתי לסייע לו.

תוך כדי המסלול ב-NLPPLUS הבנתי שהגעתי למקום הכי נכון לי. אני מאד בררנית בהכשרות (ולעובדים סוציאליים יש המון המון הכשרות זמינות ומסובסדות) והרגשתי שתמי ואפרת נותנות לי בדיוק את מה שאני צריכה. הניסיון הקליני שלהן מטורף, הן ראו הכל וזה נותן המון בטחון שהכלים באמת עובדים. מאז קפצתי למים, טיפלתי אפילו במקרים ממש קשים (אישיות גבולית, או סי די קשה, טראומות גילוי עריות ועוד) בהצלחה שהדהימה אותי והיום הקליניקה שלי בבית היא אפיק נוסף עבורי למימוש עצמי ומקור לסיפוק עצום בחיי. זה מה שהיה לי חסר ועכשיו אני שלמה."

אם אתם רוצים לעשות שינוי אמיתי בעצמכם ובעולם ולפתח קריירה שתתן לכם גם סיפוק עצום וגם בטחון כלכלי – השאירו פרטים ובואו לשמוע עוד על מסלולי ההכשרה במרכז NLPPLUS

למידע על ההכשרות הקרובות לחצו כאן

רוצים לעזור לאנשים לשנות באמת את חייהם ולרכוש מקצוע נוסף מתגמל ומספק?

השאירו פרטים ובואו לשמוע עוד על להיות מטפלי NLP מצליחים: