"יתרון לא הוגן": הכירו את השיטה הייחודית המזהה מגמות בשוק הקריפטו – ועוזרת לסוחרים לפצח את שוק הקריפטו ולגרום לכסף שלהם לעבוד בשבילם.

כל מי שמתעסק במסחר בשוק הקריפטו, יודע על קיומן של "קבוצות איתותים" שבהם אפשר לקבל טיפים והצעות על מטבעות שעומדים לזנק או ליפול, וסוחרים רבים מאמינים שבעזרתם יוכלו לפצח את השוק. אבל כזה דבר עוד לא נשמע בישראל: שיטה חכמה שעוזרת לסוחרים להיכנס לעסקאות בצורה אחראית ובטוחה, ולזהות מגמות והזדמנויות ברמת בטחון גבוהה מאוד כך שאפשר לחסוך את כאב הראש בחיפוש הלא נגמר אחרי מטבעות מבטיחים. נשמע טוב מכדי להיות אמיתי? יצאנו לבדוק!

בימים אלו ממש, מתפשטת שמועה בקרב סוחרים בשוק הקריפטו הישראלי: קיימת קבוצה סוחרים, שטוענים שהם מצליחים להיכנס לעסקאות ברמת וודאות של עד 80% לקבלת אחוזי תשואה גבוהים מהרגיל, ובעזרת שיטה מיוחדת לניתוח טכני שעוזרת להם – הם מסוגלים לזהות מגמות חמות בשוק המטבעות הדיגיטליים. מצד אחד, סוחרים מנוסים רבים טוענים שאין דבר כזה – "לנבא תנודות עתידיות בעולם הקריפטו". מצד שני עומד יזם ישראלי בכיר, שמתעקש שלא רק שזה אפשרי, אלא שהוא, ממש במו ידיו, יצר את הגביע הקדוש של הסוחרים. 

דניאל בן אבו (26) הוא זה שאחראי על ה'טירוף' המתפשט לאחרונה בשוק הקריפטו. דניאל, סוחר צעיר ומוכר בתחום שהרבה סוחרים דואגים לעקוב אחרי הפעולות שלו בצורה שוטפת, פיתח את שיטת הניתוח הטכני "הפאזל" – שכבר עזרה למעל 1000 ישראלים להפוך לסוחרים מנוסים בשוק הקריפטו שהפסיקו להמר על הכסף שלהם ונעזרים בכלים שלו בצורה יומיומית.

דניאל טוען כי הוא פיצח את השיטה לניתוח מגמות ותנועות בשוק הקריפטו, כך שכל סוחר, גם אם הוא מתחיל ללא ידע והיכרות בכלל, יכול ללמוד ולדעת לקבל בחוכמה את ההחלטות הגורליות אשר עומדות בפני כל סוחר: מתי להיכנס לעסקה במטבע מסוים, מתי למכור ומתי לברוח כמו מאש. 

דניאל חובל, תלמיד בתוכנית bit4futures:

"דניאל בן אבו יכול להביא כל אחד גם מי שמתחיל מאפס לרמה של סוחר מנוסה בצורה מהירה, בזכותו ובזכות הקבוצה והחומרים שלו אני יכול לעבוד מכל העולם, אפילו מתאילנד!"

אפילו סוחרים "ותיקים", שהקריירה שלהם מתרכזת במסחר בשוק ההון והקריפטו כבר עשרות שנים – הופתעו, לנוכח הידע והכלים המדויקים שהם קיבלו מבן אבו הצעיר שאפשרו להם לממש עסקאות עם רווח של מאות ואלפי אחוזים בקלות ובמהירות ומבלי להרגיש שהם "מהמרים".

החלטנו שהגיע הזמן לתפוס את דניאל בן אבו לשיחה, לשאול אותו את כל השאלות ולבדוק מה באמת יש לו להציע. 

לכל הפרטים על תוכניות הליווי של bit4futures לחצו כאן 

אז מה, דניאל, נהיית הכהן הגדול של עולם הקריפטו?

"החלטת לפתוח חזק, אני רואה… האמת שאני אוהב את זה. אבל שמע, בוא נדבר ברצינות על הבעיה הגדולה של סוחרים בעולם הקריפטו. הם מפנטזים על רווחים גבוהות. אבל תכל'ס – הם לא מצליחים להגיע לשם, ורחוק מזה.

יש את אלו שמסיימים קורס מסחר, ובטוחים שהם יצליחו להגיע לרווחים בשמיים. בפועל הם מתרסקים, במקרה הטוב לא מרוויחים, ובמקרה הגרוע – מפסידים כסף. ולמה זה קורה? הם פשוט לא מכירים את הנוסחה שבאמת עובדת. זה קורה גם לסוחרים המנוסים ביותר." 

די, דניאל, תהיה רציני. אתה לא באמת חושב שיש איזו נוסחת פלא אחת ויחידה למסחר בקריפטו, נכון?

"אתה יודע מה? זו באמת סוג של היסחפות, כי אני אגיד לך את האמת – היכולות של השיטה שפיתחתי הפתיעו גם אותי. החידוש שהשיטה הזאת מביאה לתלמידים שלי הוא בעצם בדיוק מה שכולם מחפשים – יותר ביטחון ויותר ודאות. ברגע שיש להם את הוודאות הזו, וכשהם יודעים בדיוק מהי השיטה וכיצד לסחור בצורה נכונה, בהחלט אפשר להגיע ליתרון על פני שאר הסוחרים הפשוטים וזה בדיוק מה שצריך לשאוף אליו. הם יכולים להרגיש סוף סוף שהכסף מתחיל לעבוד בשבילם ולא ההיפך.

שמע, אתה לא מבין איך זה מתסכל אותי באופן אישי לראות סוחרים שנכנסים למעגל של כשלונות והפסדים, כשהם מתרסקים ומפסידים שוב ושוב כספים שהיו אמורים להבטיח את עתידם ועתיד ילדיהם – כי אין להם כלים בסיסיים שהיו יכולים לתת להם את הביטחון והוודאות שהם צריכים."

לפני שאתה מסביר לי יותר, אני רוצה שניה להבין – למה באמת אותם סוחרים, שלפעמים מצליחים מאוד בשוק ההון, מפסידים כל כך הרבה כשזה מגיע לקריפטו?

"אני אגיד לך למה. דבר ראשון, סוחרים שמנסים להצליח לגמרי לבד, בכוחות עצמם, עם כל מיני תוכנות ופתרונות פשוטים שאולי מספקים להם גרפים של מטבעות או טיפים בכל מיני פורומים וקבוצות בפייסבוק – אף פעם לא מצליחים להשיג את המטרה שהם באמת רוצים: ייצור רווחים מהשקעות חכמות ומחושבות בשוק הקריפטו.

הם קצת מצליחים פה ומפסידים שם, אבל לא מצליחים להגיע למצב של ייצור תשואות חיוביות לאורך זמן. הכי עצוב זה שבסופו של דבר הם מתייאשים, או במקרה הטוב – מגיעים אלינו כמוצא אחרון ומספרים שלפני כן כבר היו בטוחים שאף פעם לא יוכלו להצליח בשוק הקריפטו, וזה לא בשבילם. זה ממש מדכא ומתסכל אותי, כי אני באמת יודע שבעזרת הניתוח הטכני שאני מלמד לעשות, והאינדיקטור שפיתחתי לשימוש התלמידים שלי – הם יכולים לשפר ממש את היכולת שלהם להשקיע נכון.

דבר שני, רוב הסוחרים לצערי עובדים מהבטן ולא מהראש. זה אומר שהם הולכים ונכנסים לעסקאות על סמך תחושה בלבד. לדוגמה, אם הם ראו מטבע שזינק לאחרונה – הם ישר חושבים שהם מצאו את 'הסוס המנצח' והם הולכים ושמים עליו את ההון שלהם. 

או דוגמה נוספת – אם הייתה להם איזו הצלחה, הם נכנסים ל'היי', בטוחים שהם לא נופלים מוורן באפט המשקיע האגדי ופועלים בביטחון מופרז. אני רוצה להגיד לך משפט שכדאי לחרוט בעצמות: מי שמשקיע בלי אסטרטגיה מסודרת ועקבית – הוא לא יותר ממהמר. פשוט ככה.

אני אתן לך את דוגמא נוספת – באמצעות שיטת "הפאזל" שפיתחתי, זיהיתי את הנפילה של הביטקוין בשנת 2021 ונכנסתי לשורט על הביטקויין. כשהוא סיים לרדת אני נשארתי עם 4000% על הכסף שלי וגם התלמידים שקיבלו את המידע הזה בקבוצת הווצאפ שלנו – תפסו את הגל המטורף הזה ועשו שם סכומים יפים מאוד של כסף. כל יום אנחנו שולחים התראות והמלצות לתלמיידם ככה שעסקאות של 60% ו120% אצל תלמידים הם ממש דבר שבשגרה. זה פשוט עובד. וזה קורה לא רק פעם בשנתיים אלא כל הזמן: 

עסקאות רווחיות במיוחד בשנת 2023 

אבל מה לעשות, בני אדם הם יצורים שמונעים מרגש. זה בלתי אפשרי לבן אנוש לעשות את ההפרדה הזו ולהשקיע בצורה שכלתנית ומנותקת מכל מניע פסיכולוגי.

"נכון מאוד, וזו בדיוק הסיבה שאנחנו נעזרים בחוקים שאנחנו קובעים מראש, בצורה מחושבת ומדויקת. תבין, שוק הקריפטו הוא אוקיינוס עם הרבה כרישים גדולים, זה לא המקום שאתה פועל בו על פי תחושת בטן. אתה לא יכול להחליט שאתה משקיע במטבע רק כי הוא 'נראה לך בכיוון חיובי' או כי שמעת עליו המלצה איפשהו. עבודה בצורה הזאת זו מדיניות גרועה שתוביל לכישלון. אתה מוכרח להתבסס על נתונים בקור רוח ולפעול לפי אסטרטגיה אחת משתלמת לאורך זמן. 

וזה בדיוק מה שאני מלמד לעשות בתוכנית הליווי של bit4futures: לנתח את השוק בצורה קרה, ולנטרל את הקשר שבין כניסה לעסקאות לרגש. הכללים שאני מגדיר לפיהם אם להיכנס או לצאת מעסקה לא נבהלים ונלחצים, לא מתלהבים ולא מקשיבים לשמועות חסרות בסיס. 

רק זה כשלעצמו מעלה את אחוזי ההצלחה. מעבר לזה, השיטה מאפשרת לסוחר לאתר היכן נמצא השוק, וזאת פונקצייה שמסייעת לך לדעת בביטחון גבוה יותר לאיזה מטבע ובאיזה תנאים להכנס ולצאת מכל עסקה."

רגע רגע, עצור שניה. מה בדיוק עושה ה"אינדיקטור" הזה שאתה מדבר עליו כל הזמן?

"האינדיקטור זה בעצם פיתוח שלי שיושב בtrading view – זו הפלטפורמה שדרכה אנחנו מנתחים, ובאמצעות נוסחאות מתמטיות הוא יכול לאתר ברמת ודאות גבוה יחסית באילו מטבעות סוחרים הגופים הגדולים – בנקים, מדינות, ומה שנקרא אצלנו "הלוויתנים".

ההנחה היא שהגופים הגדולים סוחרים במטבעות שעברו אצלם בחינה מעמיקה, בנוסף הם פעמים רבות אלה שמכתיבים את הטון והמגמות במסחר.

השיטה של bit4futures מסייעת לסוחר לזהות הזדמנויות חמות במטבעות השונים באמצעות כללים חכמים ובסיוע אינדיקטור מיוחד שדניאל פיתח במשך יותר משנתיים וזמין גם לתלמידים שלו. הוא מזהה תנועות ומגמות, ועוד נתונים בעלי ערך רב, ובאמצעות כך מאפשר לסוחר לשקלל את כל השיקולים הנכונים ובכך לעלות על הרכבת בזמן." 

דניאל בן אבו: "האינדיקטור של bit4futures מיועד לכל מי שרוצה להשקיע בחוכמה ובביטחון ולמקסם את הרווחים שלו בשוק הקריפטו".

ואיך זה קורה בפועל? באמצעות שימוש בשיטה שלך אדע לאיזה עסקאות להיכנס?

"דבר ראשון, צריך לדעת שבלי ניתוח טכני ברמה גבוהה, אי אפשר לקבל תוצאות כאלו. אני תמיד אומר למי שמגיע ומחפש רק את ה"המלצות" – זה לא יעבוד. כשיודעים לנתח נכון את כל התמונה – כולל דברים שמשפיעים על השוק – בין אם זה משוק המניות או בין אם זה מפרסומים של כל מיני דברים (למשל מדד המחירים לצרכן האמריקאי- משפיע מאוד על שוק הקריפטו). ברגע שיודעים להסתכל על התמונה הכללית ודובקים באסטרטגיה אחת ולא קופצים מאסטרטגיה אחת לשניה – אין סיבה לא להצליח. 

אבל חשוב גם להבין – אף סוחר, ולא משנה עד כמה הוא מנוסה ויודע לקרוא תחזיות של אנליסטים, לא יהיה מסוגל לעשות לבדו את מה שהאינדיקטור הייחודי שפיתחתי עושה. הוא  סורקת כמות אדירה של נתונים ומוצא לך במהירות את הדברים שהגדרת לו ומתריע לך עליהם ככה שאתה לא צריך לשבת כל היום על הגרפים. 

אינדיקטור חכם שפיתחת ועובד בשבילי, אחוזי ודאות גבוהים… מה אגיד לך? זה פשוט נשמע לי יותר מדי טוב מכדי להיות אמיתי.

"אתה יודע, זה בדיוק מה ששמעתי מיותר מ1000 ישראלים שבחרו ללמוד את השיטה שלי ובעוד אלפים שמשתמשים בכלים שפיתחתי – בהתחלה הם חשבו שאני ממציא מספרים, אבל כשאתה נמצא מספיק זמן בקבוצת הווצאפ שלנו ורואה גם לא מעט תוצאות של תלמידים – מתישהו האסימון נופל שיש פה משהו שמשנה לגמרי את חוקי המשחק. פשוט ככה. גם סוחרים מנוסים בשוק ההון שבאים אלי מודים שהם ניסו פעמים רבות להיכנס ללא הצלחה בדלת של עולם הקריפטו ,עד שאנחנו הופענו ונתנו להם את המפתח הנכון. והנה תראה דוגמה אופיינית של תלמיד שאחרי כמה חודשים של למידה והתמדה כבר מצליח לעשות עסקאות כאלו:


טוב, עם זה באמת קשה להתווכח. אבל בינינו, אם אני רוצה להשקיע, בשביל מה אני צריך אותך בעצם? יש המון כלים ותוכנות חינמיות בשוק שמציעות את השירותים הללו.

"שמע, יש הרבה ידע חינמי שם בחוץ והרבה אנשים משתמשים בו, אבל לא סתם הידע הזה מוגש בחינם – התוצאות שתראה ממנו לא מתקרבות אפילו לביצועים של התלמידים שלנו. הנתונים שם לא תמיד מעודכנים, ואין שירות ותמיכה – ולתלמידים שלנו, הקהילה שהקמנו שבה אנחנו שולחים מידע רלוונטי ועדכני ומראים מה אנחנו עושים, היא לפעמים בדיוק היתרון שעושה את כל ההבדל בין הצלחה וכישלון.

עם יד על הלב, אנשים יכולים להראות תוצאות כאלו לאורך זמן? כמה יכולים להביא אינסוף דוגמאות של תלמידים שמצליחים ברמת וודאות כזאת בעסקאות כאלה? אין חיה כזו! אני יכול לחתום לך שאין בעולם שום קורס שמתקרב לרמת הניתוח והוודאות שאני נותן." 

אז מה אתה אומר לי בעצם? שאין אף תוכנה או גורם מקצועי שיכולים ללמד איך לעשות ניתוח טכני?

"אני לא אומר את זה, ולא יוצא בכאלו הצהרות חגיגיות. אני כן יכול להגיד לך שאלו שמלמדים היום ניתוח טכני – עושים את זה ברמה בסיסית, וניתוח טכני זה רק חלק אחד של המשוואה. הם נוגעים פה ושם בממוצעים ותבניות טכניות, וזהו, פחות או יותר. מה שחסר כאן באמת, זה הפקטור של הוודאות – עבודה לפי שיטה המתאימה לעולם הקריפטו – 2023.

זו הסיבה שיש כל כך הרבה סוחרים שם בחוץ שלא מצליחים להרוויח כסף מקריפטו. הם בטוחים שלימדו אותם ניתוח טכני, בזמן שאין להם מושג מתי להיכנס לעסקה או לצאת ממנה.

ואני לא מדבר איתך רק על אנשים שרוצים להגדיל את ההון האישי שלהם, אני מדבר גם סוחרים מקצועיים שהשקעות זו הפרנסה שלהם מבוקר עד ערב, ועדיין הם אומרים לי "דניאל, אני אסיר תודה על מה שלימדת אותי. לבד לא הצלחתי." 

שמע, הצלחת לסקרן אותי. יש עוד משהו שאני צריך לדעת על השיטה שלך?

להוסיף פה מהדף מהחלק של הסילבוס, לכתוב על תבניות, מודלים, סוגי מסחר והשילוב ביניהם

 

שמע, את השיטה שלי התחלתי לפתח עוד לפני 7 שנים, כשכמעט אף אחד לא היה בשוק הקריפטו. בהתחלה היא פשוט עזרה לי באופן אישי לסחור חכם. השמועה התפשטה לכל מיני מביני דבר, והיום יש גם אנשים שמנהלים סכומים של 6 ספרות בקריפטו שמשתמשים בשיטה ובכלים שפיתחתי. אפשר לומר שהיא "הנשק הסודי' שלהם, ולכן אסור לי לחשוף את שמם."

דניאל, שכנעת. יש איזה מקום שאוכל למצוא בו מידע נוסף על השיטה שלך?

"בהחלט. יש לנו קבוצות ווצאפ חינמיות שבהן אנחנו מפרסמים מידע חדש בצורה רציפה, אפשר להצטרף אליהן כאן.
חוץ מזה, הכנתי גם הדרכה חינמית על השיטה, ושם אני מסביר איך תוכל לסייע לכסף שלך לעבוד בשבילך בעזרת ניתוח חכם ומתקדם של מגמות 'לוהטות' בעולם הקריפטו. אפשר לצפות בה כאן.
אגב, גם אם אתה לאו דווקא מעוניין להשקיע מיד, וסתם מחפש כלים וידע שיעזרו לך לקבל הבנה ומושגים על שוק הקריפטו – אני ממליץ לך לצפות. אני מאוד מסדר שם את הראש לצופים, ומפשט את כל הנושא הזה בצורה מובנת ויעילה."

לכל הפרטים על תוכניות הליווי של bit4futures לחצו כאן 

התכנים המופיעים באתר והתכנים המועברים על ידי Bit4Futures אינם מהווים ייעוץ השקעות, טעון רישוי לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תנה”ש 1995 (“החוק”). למשתמש ידוע כי Bit4Futures אינה יועצת השקעות כהגדרתה בחוק, וכל המידע המוצג הינו בגדר המלצה ולמטרות לימוד בלבד ואינו מהווה בשום צורה תחליף לייעוץ השקעות. התכנים באתר אינם מהווים המלצה או הבעת עמדה כלשהיא ביחס למטבעות קריפטוגרפיים כלשהם או ביצוע פעולה כלשהיא בהם. בהתאם אין לראות באינדיקטור והמידע המופק באמצעותו כייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ השקעות המתחשב בצרכיו ונתוניו האישיים של כל אדם. כל החלטת השקעה שתתקבל על ידי משתמש באינדיקטור, תיעשה על בסיס שיקול דעתו הבלעדי, ואנו ממליצים על ביצוע בדיקה מקיפה לפני כל פעולה במטבע דיגיטלי כלשהוא לרבות הסיכונים הכרוכים בכך.  לעזרה או שאלות צרו איתנו קשר: support@bit4futures.com. על המשתמש לדעת שמסחר בשוק ההון הינו מורכב, מושפע ממספר רב של גורמים ומשתנים, כרוך בסיכונים רבים ועלול להוביל להפסדים כספיים משמעותיים.הנהלת האתר ממליצה לבצע השקעות אך ורק בהתבסס על מידע שנמסר מיועץ השקעות מוסמך בלבד. תשומת ליבך כי פעילות בשוק הקריפטו כרוכה בסיכונים רבים אשר את חלקם אין אפשרות לצפות מראש. על כן, השקעה בשוק הקריפטו עשויה לגרום להפסד חלק מסכום ההשקעה ואף להפסד של כל סכום ההשקעה. יודגש כי שימוש מושכל עשוי לצמצם את הסיכונים הקיימים בשוק הקריפטו, אולם אין בו כדי לבטל את כלל הסיכונים הקיימים אשר עלולים להביא להפסד של חלק או כל סכום ההשקעה ואין כל ערובה לכך שמסחר בסיוע השיטה יישא רווח כלשהו.