בעלי אינטואיציה חזקה או חיבור לעולם הרוחני? תכנית הלימודים שתלמד אתכם איך להפוך את היכולות שלכם למקצוע

אם אתם מרגישים שיש לכם אינטואיציה חזקה, עקצוצים בידיים או יכולות אנרגטיות אחרות, בוודאי נתקלתם בגלגולי עיניים רבים. תשמחו לשמוע שמחקרים רבים כבר הוכיחו כי קיימים בעולם תדרים ואנרגיות שעל ידי הבנה שלהם ופיתוח היכולות האנרגטיות, אפשר לטפל בבעיות רבות.

ריפוי באנרגיה

כדי לחקור ולהבין יותר את התחום המורכב נפגשנו עם אריאן לב, מייסדת 'בית אריאן לב לטיפול באמצעות תת המודע' ומפתחת 'שיטת אריאן לב לריפוי אנרגטי ייחודי'.
אריאן לב היא יזמית ומנטורית בינלאומית, הרצתה בפני הסנאט הצרפתי, השתתפה כנציגת ישראל בכנס למען נשות המזרח התיכון, השתתפה בתוכניות טלוויזיה בינלאומיות רבות ואף הוציאה את הספר 'האמת' שמגלה את סודות תת המודע. 

אריאן לב מעידה על עצמה שתמיד הייתה לה אינטואיציה חזקה ויכולת לראות את המתרחש בתוככי נפשם של אנשים.
לפני מעל ל-20 שנה איגדה סביבה אריאן לב אנשי מקצוע רבים ממגוון תחומים- מדעי המוח, רפואה סינית, פסיכולוגיה ועוד ויצאה במחקר עצמי במטרה להבין אחת ולתמיד מה שולט במחשבותינו ומה אפשר לעשות עם אותה אינטואיציה.

אז אריאן, ספרי לי קצת על המחקר.

"המחקר ארך קרוב ל-20 שנה, ובמהלכו גילינו כמה דברים מעניינים מאוד. קודם כל, הצלחנו לגלות את מבנה תת המודע ואיך הוא פועל. גילינו שבמוחינו יש סט של פקודות איתם מפעיל תת המודע את המוח. ומעבר לחקר המוח, גם חקרנו גם את תחום התדרים האנרגטיים, וגילינו שקיימים בעולם 13 תדרים אנרגטיים שמשפיעים על היכולת שלנו ליצור את המציאות שאנחנו רוצים"

לא הבנתי, מה הכוונה משפיעים על היכולת ליצור מציאות?

"פשוטו כמשמעו, הגשמת החלומות שלנו. אני אנסה לפשט את זה קצת" היא מחייכת, "תדמייני שיש בגוף שלך מגנטים. כל מגנט 'שייך' לתדר אחר של אנרגיה שאומר לו מה 'למשוך' אליו. זה קצת יותר מובן?"

מתקרב…

"אוקיי, חלק מהתדרים האנרגטיים נקראים 'תדרים גבוהים', אותם תדרים מאפשרים לנו למשוך אל חיינו מציאות של שפע, שמחה ובטחון. וחלק מהתדרים נקראים 'תדרים נמוכים' והם מושכים אל חיינו מציאות של מחסור, כאב ופחד. אז אם אנחנו מחוברים לתדר נמוך כזה, כל המציאות שלנו תהיה מושפעת ממנו."

"מגיעים אליי המון מטפלים ומאמנים שנמצאים שנים במקצוע" היא משתפת, "הם מרגישים מיואשים. הם מספרים שהם עושים כל מה שלמדו, מדברים עם המטופל שעות ונראה שהוא ממש משתדל לעשות שינוי. ובכל זאת משהו אצלו נתקע"

אז הסיבה היא שהוא מחובר לתדר נמוך?

"בדיוק! לפעמים החיבור לתדר הנמוך כל כך שורשי שהשיח עצמו לא מספיק, ופה נכנס הריפוי האנרגטי. יש אנשים שמרגישים אותו יותר ויש כאלה שפחות, אבל בכל אחד מאיתנו קיים כוח נסתר ועוצמתי, שמאפשר לנו להתחבר לאנרגיות של היקום במודעות, ולרתום אותן לטובת טיפול פיזי ונפשי של עצמנו, וגם של אחרים.

בגלל זה הקמתי את מסלול ההכשרת מטפלים אנרגטיים בשיטה. חשוב לי להעביר את הידע שלי הלאה, כדי שכל מי שמרגיש את האנרגיות האלה בגוף, יוכל עם קצת השקעה להגשים את הייעוד שלו ולעזור לעצמו ולאחרים"

אז הקורס מתאים רק למי שהתנסה בעבר בתחום האנרגיה?

אריאן צוחקת, "מה פתאום! כמו שאמרתי, הכוח הזה קיים בכולנו, רק צריך ללמוד להשתמש בו. אנחנו כמובן מדברים עם כל מי שמתעניין, חשוב לנו ללמד אנשים עם תשוקה אמיתית לטיפול ועזרה לאחר"

ונניח וסיימתי את המסלול, איך מתחילים לעבוד? איך הופכים את זה למקצוע?

"המסלול מעניק לך תעודת הסמכה לטיפול בשיטה. אנחנו לומדים גם להתחבר ולמצוא את הכוח הזה בתוכנו, וגם איך להשתמש בו בפועל. בחלק האחרון של המסלול אנחנו מתנסים פרקטית אחד על השני בליווי צמוד של המרצה כמובן. בנוסף, מקבלים כלים ראשוניים בפתיחת עסק ושיווק עצמי. אנחנו לא נשאיר אף אחד בלי כל הכלים להצלחה בתחום.

וחוץ מזה, המסלול הזה משנה חיים והוא שווה את ההשקעה, אני מבטיחה." היא מסכמת.

למידע נוסף על מסלול הכשרת מטפלים אנרגטיים
השאירו פרטים